2733
2739
عنوان

انگلیسی رو قورت بده😃😍😍

149 بازدید | 18 پست

سلام دوستان عزیز😍

من دانشجو اموزش زبان هسم 

تدریس خصوصی زبان انگلیسی انجام میدم

هم تکی هم گروهی

ازپایه تا حرفه ای

جلسه اول رو رایگان انجام میدم تا شماهم از روش من مطلع بشید و اگر رضایت داشتین ادامه بدیم

کلن بیش تر دوس دارم از درسی ک میخونم استفاده کنم

و بحث پولش خیلی برام مهم نیس

اگه سوالی داشتین میتونین بپرسین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هردو  من چیزایی ک میدونم ب دردتون میخوره بهتون یاد میدم

من قبلا زبان خوندم تا advanced ولی خب مدتها دور بودم لغتم تقریبا میدونم الان میخوام مکالمم و قوی کنم شما تو این زمینه قوی ای و چکار میکنید؟

من قبلا زبان خوندم تا advanced ولی خب مدتها دور بودم لغتم تقریبا میدونم الان میخوام مکالمم و قوی کنم ...

برای تقویت speakingباید لغت و اصطلاحات رو دوره کنید

احتمالا با یه رویو بتونید اوکی شید

من اموزش بدم و شما تمرین و تکرار کنید اوکی میشید

2738
ببینید من اول باید تعیین سطح بگیرم و بفهمم چه جوره  بعد متناسب ب اون ازمنابع مختص سطحتون استفا ...

اوکی، پس من باید خودم یه مطالعه داشته باشم که به سطح خودم نزدیک شم، من کلاسای شکوه و میرفتم یه تایمم موسسه عصر علوم رفتم که خوب بود ولی نشد تا انتها برم، بعد شما هزینتون برای یه دوره چقدره؟

اوکی، پس من باید خودم یه مطالعه داشته باشم که به سطح خودم نزدیک شم، من کلاسای شکوه و میرفتم یه تایمم ...

هرهفته سه جلسه هس

هرجلسه ۱۵هزارتومن

واقعا من هزینه ای ک میگیرم خیلییی کمه

ولی با جونو دل درس میدم

اوکی، پس من باید خودم یه مطالعه داشته باشم که به سطح خودم نزدیک شم، من کلاسای شکوه و میرفتم یه تایمم ...

اگ خودم سطحتون بالا بیارم بهتره

چون روش اموزش هرکی فرقه!

ولی بازهرجور احتین

2706