2737
2739
عنوان

جوش و لک صورت

165 بازدید | 17 پست

از چه محصولاتی برای رسیدگی به صورتتون استفاده میکنید؟ من خودم تونر گلاب و صابون تی تری استفاده میکنم کسی از این صابون نتیجه دیده؟سرکه سیب برای پوست خوبه؟

مهربونا یه صلوات برام میفرستین که زودتر عروسیمونو بگیریم و خوشبخت شیم؟ مرسی خوشگلا 🥺🥰                             لینک حذف تاپیک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
برا لک مامانم ازاین کرم معجزه شب استفاده کرد واقعا تغییرکرده پوستش سفید وعالی شده

اسمش معجزه شبه؟

مهربونا یه صلوات برام میفرستین که زودتر عروسیمونو بگیریم و خوشبخت شیم؟ مرسی خوشگلا 🥺🥰                             لینک حذف تاپیک

عزیزم صابون ها چون قلیایی هستن و پوست ما اسیدی ، پس اصلا نباید از صابون برای شست و شوی صورت استفاده کرد چون پوست چرب رو چرب تر و پوست خشک رو خشک تر میکنه و پیری زودرس میاره

شوینده مناسب صورت باید آلودگی ها و چربی های اضافی رو حذف بکنه و چربی های خود پوست رو حفظ بکنه 

بهترین انتخاب برای شما ژل و تونیک شست و شوی ثورت هست

البته باید به تیپ پوستی تون توجه بشه 

🦠
برا لک مامانم ازاین کرم معجزه شب استفاده کرد واقعا تغییرکرده پوستش سفید وعالی شده

حالا بعد قطع کردنشم ببین.... دوست منم دو سه ماه سفییییید و خوشگل الان بیا ببینش... هر چ میکرو و لیزر و... رفت لک هاش دیگه نمیره الان میخواد بره ژل تزریق کنه بلکه ی کم روشن تر بشه

2738
Ana خیلی داره 🙈🙈🙈

متوجه نشدم عزیزم حرفتو؟ اگه منظورت اینه که خیلی جوش داره اینطور نیس پوستم 

اسمش معجزه شبه؟

آره اسم نداره ی داروی ترکیبی نمیدونم حتب کجا میفروشن ولی میدونم خیلی معروف شده همه جا هستش. مامانم از ی آرایشگاه خریدش. شب قبل خواب باید بزنی ک تاریک باشه صبحم با صابون بشوری

عزیزم صابون ها چون قلیایی هستن و پوست ما اسیدی ، پس اصلا نباید از صابون برای شست و شوی صورت استفاده ...

ممنون از راهنماییت برای اولین بار دارم صابون استفاده میکنم 

حالا بعد قطع کردنشم ببین.... دوست منم دو سه ماه سفییییید و خوشگل الان بیا ببینش... هر چ میکرو و لیزر ...

جوش و لک معمولا در لایه دوم پوست هستند اگر از محصولات تخصصی و مناسب پوست استفاده نشه معمولا همچین عوارضی به همراه خواهد داشت چون یه جورایی پوست رو معتاد میکنه 

در انتخاب محصولات دقت کنید و حتما از مشاوران در حوزه پوست و مو کمک بگیرید 

🦠
فقط ماسک سیب زمینی ابلیمو میزنم هم صورتم تپله هم صاف سفید بی لک و جوش

هر روز استفاده میکنی چقدر روی صورتت میزاری بمونه؟

حالا بعد قطع کردنشم ببین.... دوست منم دو سه ماه سفییییید و خوشگل الان بیا ببینش... هر چ میکرو و لیزر ...

شاید بد مصرف کرده خیلیا ازفامیلامون زدن دیگع صورتشون ب حالت قبل برنگشته مصرفش باید شب باشه تو تاریکی حتما تو روز نتیجه عکس میده دیگه

2706