2737
2739
ه جوری گفتی فگر کردم ۱ماهه میذاری قط نمیشه😂بابا عجله نکن بالا ۱۰ روز باید شیاف بذاری . ک کاملا خوب ...

امکان داره   تی سه  روز خونریزی بچه سقط بشه ؟؟منم تغریبا همین مشکل رو دارم  کی برم سونو

.....دو فرزند ۴ساله    ۸ماهه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره بابا من دکترم گفته تا ۱۸ هفتگی بذارم  هماتوم هم ندارم ولی بارداریم یکم مشکل بود شیاف چیزی ن ...

اره منم الان ۶ماهمه دل درد و کمر دردداشتم دکترم شیاف داد ۱۰تا،،خیلی بهتر شدم،،میگه باعث زخامت اندومتر میشه

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️
2731
امکان داره   تی سه  روز خونریزی بچه سقط بشه ؟؟منم تغریبا همین مشکل رو دارم  کی برم سو ...

لکه بینی داری؟؟ چند وقتته و از کی تا الان داری؟ 

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️
چند هفته  بودین؟؟؟چند روز بعد  خون ریزی رفتین سونو؟؟؟منم همچین مشکلی دارم

من هفت هفته رفتم سونو گفت پنج هفته ای ساک فقط. هفته بعذش رفتم جنین بود ولی قلب نداشت

گفتم خب تشکیل میشه دیگه. دوهفته همینجور بودم دردم داشتم. تا هشت هفته ک به لک بینی افتادم رفتم سونو گفت ۶هفته مونده و قلب نداره. خود ب خود سقط شد

خون ریزی  چند روزی هست فکر میکنم  ۵هفتمه

دکتر نرفتی یعنی؟؟ خب لکه بینی یا نشانه سقطه یا از کمبود شدید پروژسترون هست،، برین دکتر حتما حالا شیاف میده احتمالا

2738
اره منم الان ۶ماهمه دل درد و کمر دردداشتم دکترم شیاف داد ۱۰تا،،خیلی بهتر شدم،،میگه باعث زخامت اندومت ...

اره بابا 

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭
دکتر رفتم  چندین سری

حالا استراحت کن،،تا هفته ۷یا۸ بهتر مشخص میشه،،ک ببینین قلبش تشکیل شدا

ببخشید  ساک  بارداری چند  هفته گی تشکیل میشه؟؟؟

اینو نمیدونم بخدا دقیق چون من نرفتم اصلا برا ساک و اینا،،،فکر کنم هفته ۶بری مشخص باشه

2706