2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بله چروک نبود واسه پیشگیری زدم

بهت گفته چطوری ماساژ بدی که. سرتو اصلا پایین نیار و ماساژ بده تغییرش کم کم شروع میشه

و اینکه بوتاکس پیش گیری نمیکنه اما خیلی خوبه. من هم پیشونیم رو زدم هم خط خنده رو خیلی راضیم

2738
بهت گفته چطوری ماساژ بدی که. سرتو اصلا پایین نیار و ماساژ بده تغییرش کم کم شروع میشه و اینکه بوتاکس ...

خط خنده رو ک بوتاکس نمیکنن نه گفت سرتو پایینو بالانبرولی مدام اخم کن بازی کن با صورتت

خط خنده رو ک بوتاکس نمیکنن نه گفت سرتو پایینو بالانبرولی مدام اخم کن بازی کن با صورتت

خط خنده رو هم میکنن.

همین کافیه سرتو اصلا پایین نبر و اینکه با انگشتات پیشونیم رو رو به بالا ماساژ بده. مبارکت باشه

خط خنده رو نشنیده بودم . بعد چی می شه یعنی دیگه نمی تونی بخندی ؟ 

دیدی بعضی ها وقتی نمی‌بندند یه خطی بقل لباشون هست به اون میگن خط خنده. با بوتاکس پر میشه این خط و وقتی میخندی یه خط ریز بقل لبات میافته.اکثرا اونها که صورت لاغری دارن خط خنده عمیق دارن. صورت آدم رو پیر نشون میده. من وقتی زدم خیلی عالی شدم چون صورتم لاغره خیلی تغییر کردم که نامحسوس هست هیچکی نمیدونه چیکار کردم انقدر صورتم جون و پر شده