2733
2739
عنوان

خواهرشوهرم 1 ساله پاگشام نکرده طبیعیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1872 بازدید | 103 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خدا ول کنید تو رو خدا  قبل عقد  بعد عقد  خیلی از رسوم داره ورمیفته

من جواب خانمی ک تاپیک زده بود و دادم .. اگه یکسری رسوم واسه شما ور افتاده واسه ما هنوز ورنیفتاده😅

هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق❤
خخخخخ ما 1سال عقد بودیم 5ماهه عروسی کردیم فامیلای پدری و مادریم پاگشامون نکردن هیچکدوم 

ما هم همینطور 

والا میخوایم چیکار اصلا

بریم زیر منتشون که چی بشه

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
2728

فکر میکردم فقط خواهرشوهر من اینجوریه

منم یکساله ازدواج کردم خونه خودمم هستم خواهرشوهر بزرگم نه کادو عقد داد نه رنگ خونشون رو دیدم بهانه اشون هم بذاخلاقی دامادشونه خودش و بچه هاش میان اینجا ولی همسرمم تنها نرفته دیگه 

طبیعیه تو هر خانواده ای ی همچین آدمی پیدا میشه 

ببین دوست خودم پاگشاش نکردند فامیل چون مامانش گفته هرجا برند ماروهم باید بگید اینام گذوشتند بعد عروسی بکنند

🌱یه چند وقت نمیام سایت دیگه کار داشتید درخواست بدید🌱مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تشکر😅 معنی نخود ته دیزه= بچه ته تغاری ،خیلی پرسیدید گفتم بزارم تو امضام
2740
رفت و آمد داری باهاشون؟ 

آره ...خیلیم باهم خوبیم...

شوهرم یه بار به مامانش گفت چرا پاگشامون نکردن ...فقط گفت آره حق دارید...‌بعدم هیچی😕

اونوقت خواهرشوهرم خونه خریده بود ما اون زمان دستمون خالی بود نتونستیم سریع هدیه بخریم خداشاهده مادرشوهرم هرررررربااااااار مارو میدید میگفت چه برادری هستی هنوز هدیه خونه خواهرتو ندادی😐بعدا ازش انتظار نداشته باشی اون بهت هدیه بده برای خونت😐

من کلا بدم میاد دعوا و بحث درست کنم ولی انقدر حرصم گرفته بود با بغض بهش گفتم ما از هیچکس انتظاری نداریم....از هیچکس هیچی نمیخوایم....

خداروشکر کرونا اومد که دیگه نشد بریم خونشون هنوزم هدیه ندادیم....دلمم نمیخواد هدیه بدم🙂

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
من جواب خانمی ک تاپیک زده بود و دادم .. اگه یکسری رسوم واسه شما ور افتاده واسه ما هنوز ورنیفتاده😅

سایت تبادل نظره 

منم نظرم رو گفتم 

کلا منظورمه این فکرتون رو درگیر این چیزا نکنید 

اونی که دعوت نکرده عین خیالش نیست

اونوقت ما هی بشینیم خودخوری کنیم 

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️

من عروسونو یکبار توعقد پاگشا کردم یه بار بعد از عروسی، بعد از عروسی میگفت تو وظیفه ت هر هفته منو رسمی دعوت کنی، مثلاً زنگ زدم نهار بیا، گفت باید شب با شوهرم بگی و مراسم رسمی باشه، منم قطع رابطه کردم، نفهم بی شعور تو این گرونی من از کجا بیارم هر رفته مراسم بگیرم براش

به گورستان گذر کردم کم و بیش،بدیدم حال دولتمند و درویش، نه درویشی به خاکی بی کفن ماند، نه دولتمند برد از یک کفن بیش 🌺
ما هم همینطور  والا میخوایم چیکار اصلا بریم زیر منتشون که چی بشه

دیگه پاگشامونم کنن نمیریم 🙂دختر عموم 3ماه بود عقد بود همه صداشون کردن 

همه فامیلای شوهرم پاگشامون کردن حتی اونایی که یه شهر دیگه بودن فامیلامون بهمون نزدیکن نکرن

کاربری ستوووونم💜برای خونه دار شدنمون صلوات میفرستین💜
خوبی قری جون تو هم مثل منی 😁😁 من فقط خونه مادرشوهرم رفتم و یک خواهرشوهر بزرگم تمام 

قربونت تو خوبی مامان خانم😍

منم فقط مادرشوهرم ....😁

مهم نیست گذشت...نوبت ماهم میشه😈🤣

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
2706