2733
2739
عنوان

مادرشوهر🤦‍♀️

462 بازدید | 49 پست

سلام بچه ها خوبین 

بچه ها یه سوال مادرشوهری که اصلااا زنگ نزنه برای شام دعوت کنه همیشه به پسرش بگه پسرشم به تو بگه شام می خوایم بریم خونه مامانم شما چه رفتاری انجام میدی؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

مادرشوهر من اینطوریه ولی برام مهم نیست اون زمانکه ارتباط داشتیم منم زنگ نمیزدم همسرم خودش دعوتشون میکرد

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

من مادرشوهرم هیچ‌وقت دعوتم نکرده

ماهی یه بار با شوهرم میرم یه سر میزنیم. اکثرا بنده خدا اصرار میکنه شام بمونیم. گاهی زحمتش میدیم‌گاهی هم نه

هرکی تو تاپیکا با نظر من مخالفه یادش باشه مخاطبم فقط و فقط استارتره. حرفی داری به استارتر بزن همونجوری که من حرفم رو به استارتر گفتم

خونه مادر رفتن كه دعوت نميخواد به شوهرت گفته ديگه كافيه

مامانم وقتي ميخواد به من بگه بياين  به من زنگ ميزنه نه شوهرم خانواده و فاميل شوهرم هم همينطور به شوهرم زنگ ميزنند

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

عزیزم بعضیا بدون هیچ منظوری اینطور دعوت میکنن اینطور براشون جا افتاده...ولی تو سیاست ب خرج بده مثلا یه بار ب مادرشوهرت بگو شوهرم فراموش کرده ک شما دعوتمون کردید و دیر ب من گفته منم عجله عجله اماده شدم کاش ب خودم میگفتید ک ب حوصله اماده میشدم یا یه چیزی تو همین مایه ها ک متوجه بشه باید به تو بگه.ولی من خودم رابطه صمیمی دارم با مادرشوهرم و همیشه به من میگه تو حتما زیاد باهاشون اوکی نیستی

2706