2733
2739
عنوان

ماجرای طلاق خواهرم و بدبختی های تموم نشدنی!

| مشاهده متن کامل بحث + 1029 بازدید | 30 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه داره؟علت جداییش چی بود؟

اموزش زبان بصورت فوق حرفه ای باقیمت مناسب🌷بالاترین کیفیت🌷🌷🌷تدریس دروس ریاضی ،شیمی،فیزیک ،زیست،عربی بطور کامل و قیمت مناسب 🌷اطلاعات بیشتر درخواست بدین😍🤗
2728

از قدیم که یه سری چیزا گفتن درست گفتن ولی اینجا نمیشه گفت جبهه میگیرن!!!

ولی خب دختری که میره و دوباره بر میگرده زندگی باهاش گاهی سخته متاسفانه. باهاش حرف بزن و واضح بهش بگو که الان که دوباره برگشتی همه چیز مثل قبله اگه قبلا برات خونه میخریدن الانم میخرن !

رزیدنت پرتلاش جراحی زنان و زایمان👌🏻💪🏻💪🏻💪🏻😎
خواهرس علت طلاقش چی بود..طلاق اولش بوده و چندسالشه و بچه داره؟  انگار خودش نمیخاسته جداشه

طلاق اولشه، 33،بچه نداره 

خواهرامم گاهی با اکانت من تاپیک میزنن 🤗
2740
از قدیم که یه سری چیزا گفتن درست گفتن ولی اینجا نمیشه گفت جبهه میگیرن!!! ولی خب دختری که میره و دوب ...

نمیفهمه، واقعا اذیت میکنه

نمیدونم

چطور ممکنه یک خواهر از علت طلاق اون یکی خواهر بی اطلاع باشه؟ در حالی که میگی بیییییییییش از حد درد و دل میکنه بطوریکه درد و دلاش برات خسته کننده شده؟!!! یعنی از لابلای اینهمه درد و دل ، اونم کسی که خواهرته هنووووووز متوجه نشدی علت اینکه خواهرت طلاق گرفت چیه؟؟!!! 

چطور ممکنه یک خواهر از علت طلاق اون یکی خواهر بی اطلاع باشه؟ در حالی که میگی بیییییییییش از حد درد و ...

نه چون دامادمون به سرش زد و علت خاص و منطقی و مشخصی نداشت کارآگاه حانوم

نه چون دامادمون به سرش زد و علت خاص و منطقی و مشخصی نداشت کارآگاه حانوم

کارگاه و پلیس و همه کاره که شمایی استاد. اعصاب نداری تاپیک نزن. بیخود و بی جهت به مردُم  توهین نکن

2706