2733
2739
عنوان

بدم میاد از این کار شوهرم

426 بازدید | 16 پست

خانوادش اصلا ب من زنگ نمیزنن

من همش تا دوهفته پیش زنگ میزدم

ولی چون سرد و طلبکار بود لحنشون دیگه زنگ نزدم

بعد شوهرم زنگ میزنه به خانوادش یهو بدون اینکه بهم بگه یهو گوشی میده ب من

متنفرم هزاربارم بهش گفتم فایده نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شوهرمنم وقتی باخواهرش میحرفه یهومیگه صبرکن زری میخادباهات حرف بزنه😶😐😂ببین واسه ایجادصمیمیته حساس نشو❤️

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

حرف بزن خب شوهر منم گاهی اینکارو میکنه الان نه دیگه من اصلا به مامانش اینا زنگ نمیزنم خودشون زنگ میزنن حتی جاری کوچیکه مم اینو فهمیده میگه وظیفع تونه وقتی به اون زنگ میزنین به منم خودتون زنگ بزنین 

تاپیک اخرم یه ختم خیلی عالی هستش حتما انجامش بدین من خودم زیاد اهل دین و اینجور چیزا نیستم باایمانم نیستم ولی خیلی ختمش جالبه واسم سریع جواب داد تاپیک الیشم گذاشتم اونایی که جواب گرفتن ازش نوشتن چه نیتی کردن و چطور جواب گرفتن...ایشالله همتون حاجت روا بشین........          اگه دنبال یه محصول عالی واسه چاق شدن هستین بدون هیچ عوارضی درخدمتم تا سه روز امتحانش میتونین بکنین ناراضی بودین میتونین برگردونین پولتونو کامل پس میدم واتساپ درخدمتم 09384343180____هرچیز دیگه ای ام بخواین دارم از کرم گرفته تا انواع داروهای زناشویی و لاغری و ...
2738
شوهرمنم وقتی باخواهرش میحرفه یهومیگه صبرکن زری میخادباهات حرف بزنه😶😐😂ببین واسه ایجادصمیمیته حساس ...

ولی اصلا حرکت خوبی نیس

وقتی اونا بامن سردن چرا من هی نازشون بکشم و باهاشون حرف بزنم

ولی اصلا حرکت خوبی نیس وقتی اونا بامن سردن چرا من هی نازشون بکشم و باهاشون حرف بزنم

توخوب باش بذاراوناهم شرمنده شن

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
توخوب باش بذاراوناهم شرمنده شن

اوایل هی زنگ میزدم هی قربون صدقه

هی بی محلی کردن و باز زنگ میزدم

ولی الان واقعا غرورم اجازه نمیده

وقتی حتی اسمم نمیگن و میگن دختره

یه بار وقتی داشت گوشیو میداد بهت بگو عزیزم میبینی که دستم بنده خودت از طرف من سلام برسون یه جور بگو اونام از پشت خط بشنون دیگه از اینکارا نمیکنه 

ما دیر آمدیم یا زود هر چه بود به موقع نیامدیم 
2706