2737
2734
عنوان

شرکت هرمی و گروگانگیری

1071 بازدید | 14 پست

من دنبال کار میگشتم به طور اتفاقی یه آگهی دیدم نوشته بود حسابدار میخوایم واسه شرکت خودروسازی منم بهش زنگ زدم گفتن بیا تهران یه هفته آموزش میبینی بعد میری سرکار منم قبول کردم.رفتم ترمینال رسیدم اونجا دو نفر اومدن دنبالم منو بردن یه خونه مسکونی که بهش میگفتن خوابگاه. اونجا 20 تا دختر دیگه مثل من بود اول گفتن گوشیتو سایلنت کن بده ب ما.منم دیدم این همه دختر مثل من هست قبول کردم. ازم خیلی تحویل گرفتن بعد گفتن باید آموزش ببینین منم گفتم باشه.بعد بهمون یه چیزایی راجب اقتصاد و باور و بازار یابی مجازی گفتن. بعد منو صدا زن برم تو اتاق. رفتم بهم گفتم ما شرکت خودروسازی نیستیم! کار ما کیونت هست! من فهمیدم شرکت هرمیه گفتم نمیخوام میخوام برم. قبول نمیکردن.خیلی بهم اصرار کردن. قبول نکردم.بعد اونایی ک مثل من آموزش میدین اومدن تو اتاق! همشون قبلا عضو بودن فقط منو بازی میدادن ک انگار دارن آموزش میبینن که من فکر نکنم تنهام.فقط یه نفر مثل من بود ک تو اتاق بغلی بود داشتن باهاش کار میکردن. آخرش گفتن تو بدرد ما نمیخوری برو. میخواستم برم دیدم داره ب یکی زنگ میزنه تو گوشی گفت یه دعوت کننده داریم ک زیر بار نمیره تحولیش بگیرین! فهمیدم میخوان یه بلایی سرم بیارن خیلی ترسیده بودم. یه نفر همرام فرستادن ک منو ببره ترمینال تو راه بودیم جلومون یه کوچه خلوت بود گفت بیا از این راه بریم.کوچه تاریک بود من یهو هولش دادم و در رفتم خودمو انداختم جلو یه تاکسی و فرار کردم. الان هم نگران اون دختره ک مثل من بود هستم هم نگران این ک از مدارکم که 6ساعت دستشون بود استفاده نکرده باشن

چه عجیب شدن😦

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خو ب پلیس بگو چقد کریپی بودن

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2738
من نمیدونم اصلا عضو چیه عضوگیری چیه حتی هرکی درخواست دوستی میده قبول نمیکنم. چی میگی

عضوگیری اینجا رو نمیگم

همون شرکت هرمی رو میگم

منظورم اینه اینهمه فیلم و سیانس فقط برای گرفتن یکی دوتا عضو؟

من خوزستانم دیدیم چنتا از پسرای جوون اشنا همسایه رفتن تهران و گیر این شرکتا افتادن کسی هم خبری ازشون نداره یکیش فرار کرد بعد سه سال اومد  همه پولاش هم ازش گرفتن

خدایا ب امیدت
2706