2737
2734
عنوان

دیروز درخواست طلاق دادم ب شوهرم میگم

| مشاهده متن کامل بحث + 1246 بازدید | 46 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیخیال شما لطف کردی بهش این حرف رو‌زدی دیگه بی لیاقتی ایشون که تقصیر شما نیست اگر هم دنبال طلاقی بنظ ...

خیلی اذیتم ولی یاد کاراش میافتم میبینم خوبی نکرده من از دیروز هیچی نخوردم نپرسید خرت ب چن فک میکنه غرورشو باید نگه داره ولی بحرمت کارایی ک کردم باهاش ساختم ی ذره اهمیت نداد از اولم همین بوده منم از اول همین بودم 

2728
طبق قانون مرد تا زمان طلاق از زنش میتونه تمکین خاص و عام بخواد ...هم رابطه جنسی و هم در خونشون باشید ...

حالا اگه خانم تمکین نکنه چی میشه؟؟🤔

▪︎♡تیکر بارداری نیست♡▪︎♡درخواست دوستی ندید لطفا♡▪︎
2738

شما تا هنوز تو اونوخونه ایی و همسرشی وظایفتا انجام بده ولی خیلی هم تحویلش نگیر و بهش رو نده چیزی هم میپزی نگو بیاد بخوره یانه بزار توقابلمه اگه خواس خودش بکشه وبخوره اگرم نخواست که دیگه به درک

بالاخره مطمئنا شما صبرت سراومده که داری طلاق میگیری

هیچی فقط نفقه قطع میشه و مجوز ازدواج مجدد به آقا میدن که برای زنی که دنبال طلاقه هیچ کدوم مهم نیست&n ...

دقیقا ...چیز مهمی نیس😁

حالا میشه این اتفاق برعکس بیفته ؟😂

▪︎♡تیکر بارداری نیست♡▪︎♡درخواست دوستی ندید لطفا♡▪︎
چرا مگه کار بدی کردم 

نه اصلا...شما کاملا روشن فکر و عاقل هستید

من هم 3ساله با همسرم درگیر هستم و قصدم جداییه ....تا چندماه قبل هم تمام کارهای خونه رو انجام میدادم و غذاهم براش درست میکردم اما دلم باهاش صاف نبود که باهم غذا بخوریم و من قبل از اومدنش صرف میکردم.

اما الان چندماهی هست که خیلی اوضاع بیخ پیدا کرده و اون هم وسیله برای پخت و پز درست و حسابی نمیاره منم برای غذا درست نمیکنم و کلا از هم ترد شدیم

خیلی تلاش کردم که مثل دوتا ادم متمدن جدا بشیم اما اون مثل ادمهای هول و نادون همه چیز رو بهم زد و کاری کرد ازش متنفر بشم ...درصورتی که من دوست داشتم بعد از طلاق هم به خاطر بچه هاش باهامون رفت و امد کنه....افسوس....نمیدونم چه دلیلی داره دونفر که باهم نمیتونن ادامه بدن موقع طلاق همدیگه رو تخریب کنن و حرمت سالها زندگی رو زیر پاشون له کنن

واقعا خارجی ها از این نظر خییییلی از ما جلوترن ...خوش به حالشون

خدایا هرلحظه شکرت برای تمام نعمت های زیبایی که وارد زندگیم میکنی  
من اگه درخواست طلاق بدم بعد صاف صاف بیام خونه شوهرم جنازمو پیاده میکنه.شوهرت چه روشن فکر و باکلاسه

باکلاس نیست ۷سال با اعتیاد یکی سرکنی شب قبلشم بدونی باز قرص خورده باهاش سروسنگین بشی اخرشب صدات بزنه بگه بیا میگه اخرماه میریم دنبال کار طلاق چرا چون بهش برخورده گفتم قرص میخوری بعد گفتم لازم نکرده اخرماه صبرکنی فرداصبش خودم بهش گفتم رفتم 

نه اصلا...شما کاملا روشن فکر و عاقل هستید من هم 3ساله با همسرم درگیر هستم و قصدم جداییه ....تا چندم ...

منم میگم درسته ۷سال واقعا من سوختم از اولم اخلاق این همین بود ولی ادم باشه درست جدا بشیم حرمت اینهمه سال ک باهم زیر ی سقف بودیم ک اون همش خاطره بد بجا گذاشته واسه من من باید ازش ناراحت باشم من با ی بچه با ادم مغرور ک تو دعوا فقط بفکر اینه ک من برم منت کشی حتی مقصر من خسته ام واقعا دیگه ازاین ک تکیه گاه نداشتم هیچوقت الانم دارم لطف میکنم دلم میسوزه میگم تا هستم کاری ک میتونم انجام بدم 

2706