2733
2734
عنوان

لطفا بیاید راهنمایی کنید

111 بازدید | 20 پست

من یه مثلا خواستگار دارم که حدود دوسال پیش هر کاری کردن راضی نشدم دانشجو هم هستم ولی اون دانشگاه نرفته حدود  ۱۱  ۱۲سال بزرگتر هستش همه کسایی که میشناسنش میگن خیلی پسر خوبیه دوباره واسطه فرستاده قسم داده راضیم کنن 

گفته هر چی که بگه من قبول میکنم واین رو مطمئنم که این حرفش دروغ نیست چون خانواده اش رو میشناسیم و داداشاش هم براخانماشون جون میدن اصلا هم اجازه ندادم تاالان بیان بقیش رو هم میگم پستای پایین تر

درخواست دوستی قبول نمیکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با این تفاوت سنی. باید آقا حداقلش خونه و شغل مناسب داشته باشه

سلام روزگار .. چه میکنی با نامردی مردمان ...من هم ... اگر بگذارند ... دارم خرده های دلم را ... چسب میزنم . راستی این دل ... دل می شود ؟
2728
با این تفاوت سنی. باید آقا حداقلش خونه و شغل مناسب داشته باشه

زمین ساختمونی داره شغلشم خوبه چون برادراش هم با این شغل بعد سه چهار سال هم خونه خریدن هم ماشین ولی خودم خیلی دو دل هستم واینکه میگن کسی رو بخواه که دوست داشته باشه نه کسی که دوست نداره وتو همش بخوای بری دنبالش

زمین ساختمونی داره شغلشم خوبه چون برادراش هم با این شغل بعد سه چهار سال هم خونه خریدن هم ماشین ولی خ ...

حس میکنم آمادگی ازدواج و مسعولیتاشو نداری و میخای بهش فکر نکنی 

اما جنبه ها مثبت آقا دو دلت کرده 

کمی سبک و سنگین کن ببین کدوم به صلاحته 

صحبت کردن با آقا هم خیلی تاثیر گذاره تصمیم گیری رو براتون راحت تر میکنه.  معیارها و خواسته هاتو بهتر میسنجی 

سلام روزگار .. چه میکنی با نامردی مردمان ...من هم ... اگر بگذارند ... دارم خرده های دلم را ... چسب میزنم . راستی این دل ... دل می شود ؟
زمین ساختمونی داره شغلشم خوبه چون برادراش هم با این شغل بعد سه چهار سال هم خونه خریدن هم ماشین ولی خ ...

ب این حرف اعتقادی ندارم ک کسیو بخواه ک دوست داره ولییی شرایطو بسنج و ببین با ملاکات چقد جوره اگه خوب بود بگو بیان چن وقت باهاش اشناشو بعد تصمیمتو بگیر

آدمارو قضاوت نکنیم تنها به این دلیل که گناهامون باهم متفاوته
حس میکنم آمادگی ازدواج و مسعولیتاشو نداری و میخای بهش فکر نکنی  اما جنبه ها مثبت آقا دو دلت کر ...

دقیقا درسته چون یه خواستگار دیگه هم داشتم اصلا نیومدن چون شرط هام رو گفتم میخوام درس بخونم و این چیزا اصلا نیومدن البته خودم خیلی خوشحال شدم

ولی اطرافیانم میگن تو هر چی بگی این برات جون میده ممکنه بعدا کسی هم رفته باشه دانشگاه بزات بیاد ولی مثل این خوب نباشه واسه همین دو دل هستم که ممکنه کسی مثل این دیگه نیاد 

2738
ب این حرف اعتقادی ندارم ک کسیو بخواه ک دوست داره ولییی شرایطو بسنج و ببین با ملاکات چقد جوره اگه خوب ...

اخه یه جوریه که نمیشه اشنا بشی بعد الکی به هم بزنی و من تاحالا با کسی هم نبودم دقیق نمیدونم باید چیکار کنم

دقیقا درسته چون یه خواستگار دیگه هم داشتم اصلا نیومدن چون شرط هام رو گفتم میخوام درس بخونم و این چیز ...

دانشگاه رفتن که عالیه.    تا شما نامزدیو عقد و ازدواجت کاراش پیش بره ان شالله دانشگاهتونم تموم میشه 

خیلی با دوتا بچه هنوز دارن درس میخونن. 

اخه یه جوریه که نمیشه اشنا بشی بعد الکی به هم بزنی و من تاحالا با کسی هم نبودم دقیق نمیدونم باید چیک ...

خب ببین بیشتر ازدوجای سنتی باید یکم باهم اشنا بشین حرف بزنینن همو بشناسید بعدش اگه خوشت نیومد بگو اخلاقامون بهم نمیخوره

آدمارو قضاوت نکنیم تنها به این دلیل که گناهامون باهم متفاوته

میخام درباره اونجایی که گفتی میخام همیشه مجرد باشم صحبت کنم،اگ واسه زندگیت هدف داری اره میتونی واسه همیشه مجرد باشی اگ نداری واقعا هر چی سنت بره بالاتر متوجه میشی که واقعا تنهایی سخته،بعضیا با شغلشون ازدواج میکنن خب اره اینا میتونن تنها باشن مثلا رهبر یک کشوره کل تمرکزش گزاشته رو کشورش یا مثلا انیشتن کل تمرکزش روی قضیه نسبیت بود یا غیره،حس میکنم چرت پرت گفتم،بنظرم اگ پول داری یک جلسه برو پیش روانشناس بگو من دوس دارم واسه همیشه مجرد باشم بنظرتون در اینده پشیمون میشم یا ن،بیشتر یک جلسه نرو همون اول بهش بگو ،بگو من کلا یک جلسه میام همین امروز راهنماییم کن

میخام درباره اونجایی که گفتی میخام همیشه مجرد باشم صحبت کنم،اگ واسه زندگیت هدف داری اره میتونی واسه ...

اره من که هدف دارم ولی خیلیا رو اینجا دیدم که میگن سنشون بالارفته والان خیلی پشیمونن برای همین خیلی خیلی دودل هستم

دانشگاه رفتن که عالیه.    تا شما نامزدیو عقد و ازدواجت کاراش پیش بره ان شالله دانشگاهتونم ...

الان به نظرتون من چیکار کنم امکان داره باهدفایی که دارم تا اخر عمر مجرد بمونم اصلا دوست ندارم کسی وجود داشته باشه که مثلا کنترل بشم یا چیزای دیگه یا امکان داره پشیمون بشم

2706