2737
2739
عنوان

مازوخیسم_طوری

| مشاهده متن کامل بحث + 751 بازدید | 39 پست

از بچگی شروع شد. شاید سن یازده. بابام وحشتناک خسیس و خشک و بداخلاق و مستبد و غرغرو بود. تو عصبانیت حمله میکرد. دندون قروچه می‌رفت. کتک میزد. رابطم باش خیلی زود افتضاح شد. کلا قطعه رابطم. آنقدر صورتش برام وحشتناکه نگاشم نمیکنم بدنشم میبینم حالت تهوع میگیرم. مخصوصا تو لباس خونه. ازش دورم همش. مثلا تک دخترم. دوسم دارن اما من وحشت دارم و ابدا نمیتونم رابطه بگیرم. وحشتناکه برام. من خیلی عقاید مذهبی قلبی و سفت داشتم. مثل مارگزیده ب خودم پیچیدم اما نتونستم باش رابطه بگیرم خودمو نتونستم راضی کنم. حس امنیت نمیکنم نزدیکش اصلا. دوسم ندارم ب معنای رابطه عاطفی فقط دلم میسوزه برایش همین نهایت اگه تو افسردگی زندگیم فرو نرم بتونم دعا کنم براشون. من ازش کمتر همه کتک خوردم البته سختگیر بوده همون مدل مسخره پدرای ایرانی دیگه. عاشق دختراشون و فقط برا غیرت تنبیهش میکنن دیگه.  اما شدیداً ازم انتظار بالایی داشته در حالی ک خودش عمل کننده نیس کشته منو. روانی شدم از خودمحوری ش و رنج زندگی. سرزنش ک مدام شدم تنبیه بدنی هم اره اما شدید ن. تصوراتمم در زمینه تنبیه بدنی دختر از سمت پدره و دیدن تصویر یا فکرش شدیداً تحریم می‌کنه از بچگی. خیلی بچگی خودارضایی کردم با این فکر چون شدید تو خونه مضطرب بودم. بعد ب خاطر خدا  قسم دادم خودمو ترک کردم اما هنوزم گاهی میرم تو فکرش و تصویرش و تحریک کمی میشم. فقطم این شدید تحریم می‌کنه. خوبم نمیشه ک نمیشه. نمی‌دونم شاید بچه بودم برا تنبیه زده تو با س ن م. اما یادم ک نیس خودشم انگار حالات سادیستیک داره. ولی هیچ وقت رابطه پدر دختری مون از لحاظ عاطفی ارضام نکرده و اصلادوس ندارم بکنه. بس که حالم از اخلاقش و استبدادش ب هم میخوره. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

يني چي؟ ب كتكاي بابات فكر ميكني تحريك ميشي؟

ن اصلا اون تنبیه خاص هر پدری ب دختر‌ش. خودم میتونم احمقانه ولی دست خودم نیست میگم ممکنه علت روانیش این باشه. شاید بچه بودم مثلا اون تنبیه و کرده چنین اثری گذاشته و نمی‌دونم.‌

2728
ن اصلا اون تنبیه خاص هر پدری ب دختر‌ش. خودم میتونم احمقانه ولی دست خودم نیست میگم ممکنه علت روانیش ا ...

عزيزم بخاطر خودتم ك شده ب يه مشاوره مراجعه كن خجالتم نكش اونا روزي هزار جور ازين مشكلات و حتي بدترشو ميشنون

كساني كه بچه نمي اورند نه بي احساسند،نه تنبل،نه نااميد، بلكه انها فرزندشان را بيشتر از هر چيزي دوست دارند
يني چي؟ ب كتكاي بابات فكر ميكني تحريك ميشي؟

اصلا فقط. همون نوع. زدن در ب ا س ن. اصلا هم جنسی نیس. مثلا ههیچ تمایل ب لخت بینی و رابطه و اینا و خشونت ندارم. فقط همین. آخه نمیشه ک من پس فردا شوهر نمیتونم بکنم مگه ک اونم مریض باشه و بشه بابام. اعصابم داغون شده دیگه. 

اصلا فقط. همون نوع. زدن در ب ا س ن. اصلا هم جنسی نیس. مثلا ههیچ تمایل ب لخت بینی و رابطه و اینا و خش ...

نمیدونم اگه واقعا. چنین تنبیهی میشدم و یادم مونده بود و دردناک بود این افکاروداشتم یا نه؟ چون واقعیت و فانتزی فرق دارن. من متنفرم همسرم بزنم. سرزنش و تحقیرم دوس ندارم اما خواه ناخواه میرم سمت مرداب مشکل دار. 

از بچگی شروع شد. شاید سن یازده. بابام وحشتناک خسیس و خشک و بداخلاق و مستبد و غرغرو بود. تو عصبانیت ح ...

چی میگی؟

چند سالته؟

کاربرخانم هستم برای دردودل و مشورت اینجام[شروع رژیم:۱۲مهر تا ۲۶ اسفند ]الهی به امید تو
2738
نمیدونم اگه واقعا. چنین تنبیهی میشدم و یادم مونده بود و دردناک بود این افکاروداشتم یا نه؟ چون واقعیت ...

عزيزم سعي كن يه جوري افكارتو عوض كني اگه مشاوره نميري كتاباي روانشناسي بخون در رابطه با مشكلت

كساني كه بچه نمي اورند نه بي احساسند،نه تنبل،نه نااميد، بلكه انها فرزندشان را بيشتر از هر چيزي دوست دارند
عزيزم سعي كن يه جوري افكارتو عوض كني اگه مشاوره نميري كتاباي روانشناسي بخون در رابطه با مشكلت

افکارمو چطور عوض کنم وقتی این عامل تا این حد برام تحریک کنندس. خودم خیلی ناراحتم من طبیعی نیستم آخه یکی دیگه یکی دیگه رو میزنه من تحریک میشم. خو چطوری رابطه بگیرم من. تغییر گرایش جنسی آسون نیس. فک میکنم درمان سخت و طولانی داره. ن هزینشو دارم ن وقتشو ن فرصتشو. ناراحتم. باورت میشه گاهی حتی تو افکارم میاد کاش بابام تنبیهم میکرد واقعا تا آروم میشدم. 

اینو  بگو الان دقیقا ب چی فک میکنی؟ چیو تصویر سازی میکنی ک فک میکنی مازوخیسم داری؟ 

هاپو همتونو بخوره😐                                                            https://harfeto.timefriend.net/16512440198752
2706