2737
2739
عنوان

کسی شوک درمانی انجام داده؟

17707 بازدید | 27 پست

دوست پسرم بستریه ۶ جلسه شوک درمانی باید انجام بده... سوالم اینه که واقعا بعد از شوک درمانی فراموشی میگیرن؟؟؟؟ از صب دارم گریه میکنم اگه اطلاع دارین بگین لطفا.. تا چ مدت ممکنه منو یادش نیاد؟

میبوسمت یک روز، در میدان آزادی!                               لطفا کامنتمو لایک نکنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شوک مغزی؟؟؟ نه هیچیشون نمیشه والا

شوکی که به بیماران اعصاب و روان میزنن

دقیق اطلاع ندارم ۶ جلسه قراره انجام بده

میبوسمت یک روز، در میدان آزادی!                               لطفا کامنتمو لایک نکنید.
مشکل عصبی داره  ریشه در کودکیشه

یکی از فامیلای همسرم قدیم بهش شوک دادن

خب الان عین بچه ها صحبت میکنه با اینکه ۵۰ سالشه 

کار نمیکنه

خونس همس

خرجشو مادر پیرش میده

البته خب شدت داره 

نمیدونم واسه شما چقدره

این فامیل همسرمو میگن اسکیزوعه

تو بخند تا ديگران كور شوند از حالت!
شوکی که به بیماران اعصاب و روان میزنن دقیق اطلاع ندارم ۶ جلسه قراره انجام بده

اره همونه. بی هوشی داره و شوک. 

ببین اسی هیچ خطری برای اون بنده خدا نداره ولی خیلی بی اعصابه که دکتر براش اینو نوشته. گفتم ک بدونی و تو حساب باش

لایک نکن دیگه  

شوک درمانی فراموشی موقت میاره  اصلا فراموشی دایم نداره خیالت راحت

اما عزیزم چون گفتی دوست پسرت خواستم بهت بگم اگر قصد ازدواج باهاشون داری بیشتر فکر کن اینو من از این جهت بهت میگم که خودم سالها یکی از نزدیکانم مشکلات اعصاب و روان داره 

مشکل ایشون دقیقا چیه؟

ممنون میشم برای شادی روح پدر عزیزم صلوات بفرستید
2738
شوک درمانی فراموشی موقت میاره  اصلا فراموشی دایم نداره خیالت راحت اما عزیزم چون گفتی دوس ...

واقعا؟ موقت یعنی چقدر؟ ۶ جلسه هست

پرخاشگره از بچگیش که نصف شب ترسیده

واقعا؟ موقت یعنی چقدر؟ ۶ جلسه هست پرخاشگره از بچگیش که نصف شب ترسیده

یکی دو ماه باید تحت مراقبت باشه و تنها نباشه. مثلا ممکنه اگه بره بیرون ندونه کجاست و کجا باید بره. چند روز اول بعد از شوک ممکنه اطرافیان رو نشناسه یا حرفهای عجیب بزنه. کلا بعد شوک خیلی آروم میشن البته اینا همه بسته به میزان شوک و تعداد جلساتش داره و در مورد همه افراد ممکنه یه جور نباشه

ببین عزیزم من واقعا دعا میکنم ایشون بهبود پیدا کنند ولی اینو بدون بیشتر بیماری های روانی بهبودکامل ندارند و فقط کنترل میشن

تو این شرایط و یک دفعه ای تنهاش نذار اما به خودت و آینده ات بیشتر فکر کن. مشاوره برو و یه تصمیم منطقی بگیر. قرار نیست به خاطر دلسوزی آینده ات رو خراب کنی به خاطر کسی که هنوز هیچ تعهدی بهش نداری

ببین عزیزم من واقعا دعا میکنم ایشون بهبود پیدا کنند ولی اینو بدون بیشتر بیماری های روانی بهبودکامل ن ...

عزیزم من تحقیق کردم نوشته بود شوک درمانی برای بیمارای خیلی هاد انجام میشه... ولی این بخاطر یه ترسی تو کودکیش این مشکلا واسش پیش اومده.. شنیدم خیلی عوارض داره چرا دارن اینکارو میکنن

گیج شدم دیگه 

نه من میدونم قرار نیست رابطمون سرانجامی داشته باشه چون اگرم من بخوام باهاش ادامه بدم پدرم نمیزاره 

ولی میگن بعد درمان هم یه دوره ای افسردگی میگیرن 

خب من باید چیکار کنم چطوری باید تمومش کنم 

اگه کاری ازش سر بزنه چیکار باید بکنم

دوبار هم سابقه خودکشی داشته

عزیزم من تحقیق کردم نوشته بود شوک درمانی برای بیمارای خیلی هاد انجام میشه... ولی این بخاطر یه ترسی ت ...

بله برای بیماران حاد استفاده میشه اما اتفاقا روش درمان خوبیه و اینقدر که عموم مردم تصور میکنند و ازش می ترسند پرعارضه نیست

امیدورام بهترین تصمیم رو بگیری گلم. با یه مشاور حاذق حتما مشورت کن

بله برای بیماران حاد استفاده میشه اما اتفاقا روش درمان خوبیه و اینقدر که عموم مردم تصور میکنند و ازش ...

خیلی ممنون از راهنماییت عزیزم

♥️💔

2706