2733
2739

سلام صبح بخیر دوستان با یه پسر دوست معمولی ام  البته دوستی‌مون جریان داره قبلا من خیلی وابسته بودم یه جورایی عاشق بودم ولی از بس اذیت شدم قرار شد دیگه پیام ندیم😢 ولی حالم روز به روز بدتر می‌شد دوماه گذشت حالم خوب نشد برای همین پیشنهاد دادم دوست معمولی باشیم و اون در کنار من رل هم داشت که مثلا زنگ میزد توی کال رل اش هم بود و مدام قربون صدقه هم می رفتن و رل اش با من اصلا مشکلی نداشت  فعلا اینو اومدم بپرسم الان دو روزه اصلا جواب پیام و نمیده زنگ زدم جواب نمیده ولی آنلاین میشه استوری و وضعیت میزاره منم خب خیلی ناراحت میشم از پریروز ذهنم درگیره بغض دارم یه بار هم تا یک روز آن نشد بهش گفتم گفت تو نمیدوتی چه قدر دوست دارم باهات حرف بزنم اینم بگم که هر وقت عشقش کشید زنگ میزنه و ممکنه حتی دوساعت حرف بزنیم من زنگ بزنم جواب نمیده من خودم به شخصه خیلی نگران اش ام مثلا استوری میزاره داره ۲۲۰ تو جاده می ره خواهش می کنم که آروم بره و تا صبح نگرانم ولی دیشب از خودم استوری گذاشتم که سرم بهم وصل دستم و باند پیچی کردم دیده ها استوری هامو ولی هیچی نگفته  به نظرتون چی کار کنم خیلی ناراحتم از یه طرف نمی تونم بگم دیگه بهم پیام نده چون بهش وابسته ام و اصلا نمی تونم و اینم بگم احساس می کنم نقشه خودشه که من خودم بگم دیگه بیا پیام ندیم که اینجوری اون بعد ها طلب کار نشه بگه تو خودت گفتی ❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی تو قبول کردی دوست معمولی بمونی بعد اون با رلش پیش تو حرف بزنه ، این آزارت نمیداد اینکه الان زنگ نمیزنه بهت تو رو اذیت میکنه و نگرانشی ،

من هیچوقت نمیتونم بد باشم،  من کل بدنم قلبه ^_~ 💞🦄 ( ˘ ³˘)❤ 
2728

چون مطمئنش کردی دوسش داری و برات مهمه 

الان خودشو چس کرده 

و ترس از دست دادنتو نداره چون میدونه وابستشی 

به نظرم بدون فکر  و تردید هر چی ازش داری و پاک کن و بلاک!

آرزوی قشنگترین ها برای تویی که داری اینو میخونی گلی ❤🌱