2737
2734
عنوان

من هیچوقت نمیتونم بچه بیارم😔😔😪

| مشاهده متن کامل بحث + 2417 بازدید | 150 پست
چجوری نشدی طبیعی خیلی ریسک داره 

واقن نمدونم اصن قرص نخوردم خیلی مواظبه نریزه تو اول فک‌کردم مشکل ع منه رفتم ازمایش اینا همچی اوکی بود فهمیدم خیلی مواظبه ک ی قطرم نپره🤦🏻‍♀️

هنوززز خیلی وقت داری بابا

آره بابا دانشجو هم هستم سخته بدام ولی همسرم داره غش و ضعف میکنه میگه زایمان کن من خودم نگهش میدارم کارای خونه هم میگم فلانی خانم صبح بیاد تا بعدازظهر انجام بده هروز برات 

ولی مطمئنم دلم طاقت نمیاره بچمو بدم دست شوهرمو پرستار برم برا خودم دانشکاه

الهے برقصاند خدا به ساز تو؛ جهانت را ...♥️🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
خیلی کلافم میگم این ک اینجوری ی هفتع تحمل نمیکنه تو حاملگیم میگ ن ب بچه صدمه میرسه بهم خیانت نکنه

وای مزاجش ک عالیه شوهر من سرده خیلی بده 

در دیاری که در آن نیست کسی یار کسی / کاش یا رب که نیفتد به کسی کار کسی... آقایون درخواست ندن😒
جایی خودشو خالی نمیکنه ?          ب خواستش تو رابطه اهمیت میدی گاهی ی کارا ...

آره من هرکاری انجام میدم. نه اینطور آدمی نیست ازاین لحاظ میشناسمش کلا بعد بچه سرد شده خدایش اشتباه نکنی بچه زود بیاری فاتحه همچی روباید بخونی قبل بچه می‌پرستید منو انگار بااشکم گریه میکرد الان همچی عوض شده..... بچه به وقتش منتها من به حرف مادرم ودیگران هه میگفتن گوش دادم وگرنه شوهرم میگفت نه 

راحت صدا همسایمون میاد اونا هم ی زن وشوهر تازه عروسن همسرم میگه باید بریم تو هال  خیلی بده این ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂واااای 

الهے برقصاند خدا به ساز تو؛ جهانت را ...♥️🕊
2706