2737
2739
چند درصد ریه ات درگیر شد؟ منم دلتا گرفتم تابستون ، پنجاه درصد ریه ام درگیر بود

باور کن بیشتر از ۵ بار دکتر رفتم ولی هیچ کدوم اسکن ریه ننوشتن آزمایش خون رو نوشتن و تایید شد که کروناس بویایی چشاییم رو کامل از دست دادم اشتها و انرژی نداشتم سردرد وحشتناک بدنمم ورم کرده بود قلب درد داشتم  

موندیم چه کار کنیم . ما بنشینیم تو خونه . مردای بیچاره چی ؟؟؟

من میگم اگر قراره مریض بشم،تو هفت تا سوراخ هم خودمو قایم کنم آخرش میگیرم.

اگر هم خدا نخواد،هیچی نمیشه.

ما رعایت میکنیم ولی دیگه عمرمون رو هدر نمیدیم.اوایل کرونا دخترم کوچیک بود و تاب و سرسره ندیده بود.به خاطر کرونا نمیبردیمش پارک. وقتی مریض شدیم.گفتم مگه دختر من چند بار یکساله میمونه؟چرا نباید فضای سبز ببینه.ازونموقع هر چندشب یکبار،میبریمش یه پارک خلوت و با رعایت فاصله و ماسک میذاریم کلی بازی کنه.

اگر قراره من از کرونا بمیرم،یه جوری بالاخره میمیرم.ولی محدود کردن صددرصد خودم، غلطه به نظرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر سخت . رمدسیویر زدید ؟ 

اره شیش دوز رمدسیویر زدم بیمارستان قیامت بود فکر کن با پنجاه درصد درگیری سرپایی میرفتم سرم میزدم واقعا توانشو نداشتم باید بستری میشدم تخت نبود همچین مریضی به عمرم ندیده بودم میگفتم خدایا این دیگه چیه تازه خودم نیاز به استراحت داشتم تو خونه که مادرم هشتادوپنج درصد ریه اش درگیر شد مردم و زنده شدم تا مادرم زنده بمونه بدبختی اینجاست تو ایران نه سوادشو دارن خیلی نه دارو گیر میاد به راحتی ، به چه سختی دارو پیدا میکردم نسخه مینویسن میگن این دارو نیست باید بری کل مملکت رو بگردی تا پیدا کنی همه قیمتها هم نجومی، ولی بیمارستان دولتی از بیمارستان خصوصی تو کرونا خیلی بهتره

من در میان اشتباهاتی که مرتکب میشوم در حال ساخته شدنم
باور کن بیشتر از ۵ بار دکتر رفتم ولی هیچ کدوم اسکن ریه ننوشتن آزمایش خون رو نوشتن و تایید شد که کرون ...

من دلتا گرفته بودم تپش قلب بدی گرفته بودم اونا چه دکترایی بودن ورم کردی بهت نگفته برو بیمارستان،تازه داشت دنبال این میگشت که کروناست یا نه ، واسعه من خودمرفتم گفتم کرونا دارم دکترمم از رو علائمم تایید کرد کروناست منم سه بار رفتم دکتر سومین بار دکترم رو عوض کردم بهم گفت برو بیمارستان تو حالت خوب نیست من اینجا امکانات ندارم خوبت کنم

2731
من دلتا گرفته بودم تپش قلب بدی گرفته بودم اونا چه دکترایی بودن ورم کردی بهت نگفته برو بیمارستان،تازه ...

بیمارستان هم رفتم دکتر احمق به قرآن گفت نه تو دچار حساسیت به آزیتروماسین شدی آخه دکتر قبلی برا عفونت بدنم نوشته بود خیلی حالم داغون بود اومد واسم اپی نفرین تزریق کرد من برگشتم خونه ده برابر حالم بدتر شده بود آخه من نمیدونم ورم چه ربطی به حساسیت داره پلاکتای خونم ۳ برابر بیشتر شده بود و بزرگ تر شده بودن دیگه تو نت سرچ کردم گفت این ورم از علائم لخته شدن خون تو بدن بوده

بیمارستان هم رفتم دکتر احمق به قرآن گفت نه تو دچار حساسیت به آزیتروماسین شدی آخه دکتر قبلی برا عفونت ...

جه دکترای گاوی  دیگه تو بیمارستان اونا هزارتا کرونایی دیده بودن اونا باید میفهمیدن راحت، چه بلایی به سرت آوردن تا چیز به این واضحی رو تشخیص بدن  شروع به درمان کنند هر ثانیه تو درمان کرونا واقعا طلاست واقعا خدا بهت رحم کرده جون سالم به در بردی .دلتا از عید امد دیگه ، باعث تپش قلب میشد من که رسما قلب یجوری میزد انگار داشت از جا کنده میشد برای قلبم یه بار رفتم دکتر اونم برام سرمو اینا نوشت منم دو سری رفتم پیشش دیگم خوب نمیشم دکترمو عوض کردم 

2738
اره شیش دوز رمدسیویر زدم بیمارستان قیامت بود فکر کن با پنجاه درصد درگیری سرپایی میرفتم سرم میزدم واق ...

جدی مادرتون ریه شون ۸۵ درصد درگیر بوده ؟ 

بازم خداروصدهزار مرتبه شکر الان خوبید . حقم داری بترسی . 

من میگم اگر قراره مریض بشم،تو هفت تا سوراخ هم خودمو قایم کنم آخرش میگیرم. اگر هم خدا نخواد،هیچی نمی ...

بله عزیزم . در این که هر چی خدا بخواد ، همون میشه ، شکی نیست . اما رعایتم شرطه . 

اتفاقا منم نظر شمارو دارم . با مدیریت کردن میتونیم زندگی عادی رو داشته باشیم . 

بعضی کشورای آفریقایی چیزی برا خوردن ندارن ولی کشوری مثل استرالیا و ایتالیا جرا اینقدر اوایل کشته داد ...

بله دقیقا ژن تاثیر داره .

من خودم بدنم قوی از بدن همسرم هست . ولی جثه من خیلی معمولیه 

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم   
2706