2737
2739
عنوان

بنظرتون این وکیل برام دردسر میشه؟؟

172 بازدید | 10 پست

خونه فروشنامه ش به اسم منه..حالا که داریم جدامیشیم. شوهرمم میگفت خط خونه رو باطل میکنم..

منم تو خونه موندم اونم موند...کتکم زد...فیلم گرفتم و برای وکیل فرستادم...هرچی گفتم پروندمو قبول کنی چقد میشه میگفت پول مهم نیس و فلان.....

بعد اون شب مامور اورد و نوشت وکیلمه یه شکایت هم برام نوشت به عنوان وکیلم..ولی در مورد هزینه حرف نزد.فرداش رفتیم بهم گفت میشه هزینه۱۹۰میلیون....منم درتوانم نبود.گفتم نمیتونم.اونم نرفت وکالتو پس بگیره منم واسه همین شکایتمو پس گرفتم....قراردادی هم امضا نکردم حالا چیمیشه دو روز دیگه برام دردسر نشه

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم

چ پولكي بوده عوضي

هيچوقت خودتو با كسي مقايسه نكن واز زندگي لذت ببر. يكي تو ١٨سالگي ازدواج ميكنه 👸ده سال بعد بچه دار ميشه 🤱يكي تو ٢٨سالگي ازدواج ميكنه👰🏻 يكسال بعد بچه دار ميشه 🤰🏽يكي لباس مارك 👖🧥ميپوشه با اسنپ ميره مياد 🚕يكي لباس معمولي ميپوشه با شاستي ميره مياد🚘.يكي از اخراج شدنش خيلي خوشحال ميشه 🙃يكي از استخدام شدنش تو شركتي كه ارزوشو داشته😍يكي گوشي ٤٠ميليوني داره🤳 ماشينش پرايده 🚗يكي پرادو داره گوشيش ٤ميليونه📱يكي از ازدواج كردن باعشقش خوشحال ميشه 💑يكي از بيرون اومدن از يك رابطه سمي🚶🏻‍♂️.يكي٣ميليون ميده مو رنگ ميكنه🧝‍♀️ تو حسابش ٥ميليونه💶 .يكي٥٠٠تومن ميده مو رنگ ميكنه تو حسابش ٥٠ميليونه💵يكي هرسال وسيله خونه عوض ميكنه  مستاجره🏕يكي هزينه چنداني براي وسيله خونش نميكنه صاحب خونست🏡جهنم زندگي يه نفر ممكنه بهشت زندگي يكي ديگه باشه🎇🌈 اينكه كجايي تو چه سن 👼🏻🙋‍♀️🙋🏻‍♂️و موقعيتي تعيين ميكنه كه اتفاقات از نظر ما خوب باشه يا بد.هميشه يادتون باشه چي از زندگي ميخوايد و باچي خوشحاليد😍(كپي ممنوع🚫)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
۱۹۰ ملیووووون .چخخبرهههههه .شایدم من از نرخ خبر ندارم😐😐😐😐😐

حالا به نظرت چیمبشه

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
حالا به نظرت چیمبشه

چه دردسر میتونه باشه موکل میتونه هر وقت خواست وکیل رو عزل کنه تازه شما که اصلا قرارداد نبستید

اسمم محمد  ۳۸ سالمه-شرکت ساختمان سازی دارم در بازار بورس و طلا هم هستم
چه دردسر میتونه باشه موکل میتونه هر وقت خواست وکیل رو عزل کنه تازه شما که اصلا قرارداد نبستید

مرسی واقعا ممنونم...اره هیچ قراردادی نبستم.فقط ادنشب اومد شکایت نوشت به عنوان وکیلم منم اون یه شکایتو پس گرفتم...به نظرت دو روز دیگه بیاد بگه پولمو بده چیکار کنم

2738
مرسی واقعا ممنونم...اره هیچ قراردادی نبستم.فقط ادنشب اومد شکایت نوشت به عنوان وکیلم منم اون یه شکایت ...

اونشب

مرسی واقعا ممنونم...اره هیچ قراردادی نبستم.فقط ادنشب اومد شکایت نوشت به عنوان وکیلم منم اون یه شکایت ...

هیچ قراردادی نبستید که برای شما تعهد آور باشه اون هم وکیله و قانون میدونه از لحاظ قانونی حق دریافت یک ریال هم نداره و در این مورد نقطه ضعف نشون ندید 

اسمم محمد  ۳۸ سالمه-شرکت ساختمان سازی دارم در بازار بورس و طلا هم هستم