2733
2734
عنوان

♥•••تاپیک طرفداران سریال فاطما گـــــل•••♥

| مشاهده متن کامل بحث + 9259508 بازدید | 3069 پست
نیلوفر جان: مگه سریال ندیدی؟! وورال که ، بعد از دادگاه اول میره لب دریا و عذاب وجدان داره و اتفاقا کریم هم اتفاقی میره لب دریا و همو میبینند که وورال به کریم اصرار میکنه که بکشتش اما کریم فقط میزنتش و میره اما این درگیری به پلیس گزارش میده و مصطفی هم اتفاقی اونجا بوده و میاد و خیلی اتفاقی وورال میکشه بعد صبحش که اینا میخواستند برگردند استانبول پلیس میاد کریم میگیره به جرم کشتن وورال و فاطماگل هم خیلی ناراحت میشه و دنبال ماشین پلیس میدوه و مصطفی هم اونجا بوده و میخواد مثلا فاطماگل اروم کنه!! خلاصه کریم چند ماهی زندان میمونه و هی با فاطماگل نامه کاری می کنند و 1بارم هم میبینند اما بعد هاجر میره شهادت میده که اون شب کریم و وورال دیده و دیده بعد از رفتن کریم وورال زنده بود و کریم هم آزاد میشه. بعدا برای کریم اس ام اس هایی میاد که مصطفی وورال کشته اما اهمیت نمیدند در کل. بعدا هاجر میفهمه وورال مصطفی کشته و بعد ها میره به فاطماگل میگه. مصطفی هم که بعدا دستگیر شده هر روز برای فاطماگل نامه مینویسه اما فاطماگل جواب نمیده و بعدا مقدس خانم و وکیل عمر به مصطفی میگند که فاطماگل داره با کریم عروسی میکنه و بیخیالشون شو که مصطفی 1نفرو میفرسته که کریم بکشه تو روز عروسی که موفق نمیشه و برای همین شب عروسی مصفطی از دست پلیسا فرار میکنه و با این که پلیسا هی تیر می زنند واینمیسه و ادامه میده و در واقع خود کشی میکنه ، هم زمان فاطماگل و کریم هم که عروسیشون تموم شده دارند میرند خونشون و واقعا کارگردان این صحنه ها قشنگ در اورده. بهت حتما پیش نهاد میکنم ببینی. سوال دیگه ایی بود بپرس.
همیشه امید هست...
خبر های جدید: کرم بورسین ( کرم سریال در انتظار آفتاب ) و فخریه اوجن در فیلمی سینمائی به نام "عشق" که برگرفته شده از سریال کره ایی "بیش تر از آبی" هست ، در کنار هم به ایفای نقش خواهند پرداخت اما نکته حائز اهمیت در آن جاست که کارگردان و نویسنده ی این فیلم ، همان کارگردان و نویسنده ی سریال فاطماگل هستند. سریال پول سیاه ، عشق یا همان لطیفه که انگین آکیورک ( کریم در سریال فاطماگل ) در آن بازی می کند به تازگی از شبکه ی معروف Mega TV در شیلی پخش شده است که مورد استقبال شیلیائی ها قرار گرفته است ، به طوری که باز پخش این سریال از پخش اصلی آن بیش تر بیننده داشته است. سازنده ی موسیقی سریال پول سیاه ، عشق یا همان لطیفه که سازنده ی موسیقی سریال فاطماگل هم بود از شیلیائی ها جایزه گرفته است و در خاورمیانه کار های این سازنده مورد استقبال قرار می گیرد و به زودی در شیلی کنسرتی خواهد داشت. کیوانچ تاتلیوغ و کنان دوغلو ( همسر برن سات یا همان فاطماگل در سریال فاطماگل ) مهمان افتخاری سریال جزر و مد خواهند بود. بعضی از عوامل سریال کاراگل یا همان رز سیاه در تلاش هستند تا برای فیلم سینمائی جدیدشان ، از برن سات ( فاطماگل در سریال فاطماگل ) استفاده کنند. یک کمپانی عربی ، به برن سات ( فاطماگل در سریال فاطماگل ) پیشنهاد بازی در فیلم شان را داده است که برن سات ( فاطماگل در سریال فاطماگل ) تقاضای 2میلیون لیر پول کرده است. یکی از عوامل سریال کاراگل یا همان رز سیاه گفته است که اگر برن سات ( فاطماگل در سریال فاطماگل ) پیشنهادش را در فیلم جدیدش قبول نکند از آن پروژه می رود. یکی از کشور های عرب زبان ، به مناسبت روز مادر نظر سنجی برپا کرده بود که به نظر آن ها زیباترین مادر ترک کیست؟! که اسرا درمانچی اوغلو ( مقدس خانم در سریال فاطماگل ) رتبه پنجم را به خود اختصاص داد. جانسو دره ( فیروزه در سریال حریم سلطان ) و انگین ازتورک ( سلیم در سریال فاطماگل ) با هم در ارتباط عاطفی هستند. برن سات ( فاطماگل در سریال فاطماگل ) به احتمال زیاد ، لقاح مصنوعی انجام داده است. یک کمپانی که قبل از این مریم اوزرلی ( جوانی خرم سلطان در سریال حریم سلطان ) و هالیت ارگنچ ( سلطان سلیمان در حریم سلطان ) را در سریال حریم سلطان معروفی کرده بود ، قصد دارد در یک پروژه ی جدید از این بازیگران به طور هم زمان استفاده کند: انگین آکیورک ( کریم در سریال فاطماگل ) ، برن سات ( فاطماگل در سریال فاطماگل ) ، طوبی بیوک اوستون ( الیف یا همان لطیفه در سریال پول سیاه ، عشق یا همان لطیفه ) ، کنان ایمیرزالی اوغلو ( ماهور در سریال کارادائی ) . نظر خودم در مورد این خبر آخر: کنان ایمیرزالی اوغلو ( ماهور در سریال کارادائی ) در استراحت است و قصد ندارد پروژه ی جدیدی را انجام بدهد و حتی به خاطر این که او و برگوزار کورل ( فریده در سریال کارادائی ) حاضر نشدند به بازی در سریال کارادائی ادامه دهند ، این سریال در 3فصل به اتمام رسید و به فصل 4 علیرغم میل باطنی سازندگان سریال نکشید. طوبی بیوک اوستون ( الیف یا همان لطیفه در سریال پول سیاه ، عشق یا همان لطیفه ) به تازگی کار خود را در سریال پول سیاه ، عشق یا همان لطیفه به پایان رسانده است و قصد استراحت دارد. برن سات ( فاطماگل در سریال فاطماگل ) مدتی است استراحت می کند و پیشنهادات را قبول نمی کند و با توجه به بارداری احتمالی او ، بعید است پروژه ایی را قبول کند. انگین آکیورک ( کریم در فاطماگل ) او هم به تازگی کار خود را در سریال پول سیاه ، عشق یا همان لطیفه به پایان رسانیده است و با توجه به این که بین پروژه ها زیاد استراحت می کند و هر پروژه ایی را قبول نمی کند بعید است کار در این پروژه را قبول کند. ضمن این که ، برن سات ( فاطماگل در سریال فاطماگل ) و انگین آکیورک ( کریم در سریال فاطماگل ) هنوز از هم تا حدودی دلخور هستند و قبلا اعلام کرده بودند که دیگر با هم کاری را نخواهند کرد. در نتیجه: این پروژه از نظر من منتفی است!! مروارید
همیشه امید هست...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها انگین بهترین بازیگر مرد سال ترکیه شد. از سریال هم بگم که داداش عمر ، یعنی همون حسین بابای لطیفه و نامزد عمر میکشه به خاطر به دست آوردن الماس ها و بعدا هم بهار ، همون دوست لطیفه میکشه. نامزد عمر هم تو کار پول شویی بوده و جزء باند طیار هست. حالا سریال ببینید میفهمید طیار یا همون طاهر کیه. فعلا هم که قسمت 47 ترکیه هست و داداشش فراریه.
همیشه امید هست...
2731
الان تو ترکیه قسمت 48هست و 2قسمت دیگه به پایان میرسه. اما تو قسمت 44 آدم بد های داستان ، یه کاری می کنند که به نظر بیاد الیف ، داداش حسین کشته اما خودشون حسین نکشتند و فقط پاشو قطع کردند. کلا این قسمتش تلخ و صحنه های بد داره. کلا سریالش مثل فاطماگل نیست که همش عشقی بود و در کنارش به تجاوز هم می پرداخت. سریالش بیشتر پلیسی تا عشقی. باز فصل اول عشقیات نسبت به فصل دوم بیشتره. میگم من این همه کامنت میزارم ، خب شما هم کامنت بزارید دیگه.
همیشه امید هست...
راستی آردا و پلین هم که گفتم 1جورایی مثل مریم جون و آقا کادیر میمونند ، با هم ازدواج می کنند و چون 1بار عروسی الیف و عمر بهم خورده از اونا میخواند که تو 1روز با هم دیگه ازدواج کنند که الیف میگه من و عمر فعلا کار داریم و بعدا عروسی میکنیم.
همیشه امید هست...
مروارید جون تو خیلی اطلاعات خوبی داری من هر روز میام میخونم من خودم نمیتونم سریال رو ببینم چون دخترم خیلی توجهش جلب میشه و میشینه با من نگاه میکنه، 5 سالشه فکر کن!!!!!! اینه که منم نمیبینم و فاطما گلم از جم و اینا ندیدم سی دی هاشو گرفتم... به هرحال از اطلاعاتی که در اختیارمون میذاری ممنون من یکی که خواننده هستم
آرام باش... آرام باش... من هستم... من خداوند هستم...
سلام مرواریدخانم من میخواستم شبکه های ترک رو نصب کنم.لطف میکنیدکانالهای خوبش رو برام بنویسید؟ منم جدیدأنمیتونم زیاد سریالها روتماشاکنم مشکل گلی خانم رو دارم.روی بچه ها خیلی تاثیرمیزاره و بده؟
گلی جان و مامان رومینا: عزیزانم ، چرا فکر میکنید این سریال رو بچه ها اثر بد داره؟! اتفاقا براشون اموزنده هست. چون صحنه بوس و اینا داره که دلیل نیمشه. تازه جم همش سانسور میکنه و بچه ها در این سن خیلی متوجه نیستند. یا میتونید تکرارشو ببینید که بچه ها مهد کودکند یا خوابند. یا از جم آنلاین ببینید یا دانلود کنید. درضمن در مورد نصب شبکه های ترک که خیلی بدتره چون ترکا صحنه های خیلی بدی دارند که جم سانسور میکنه ولی atv و kanal d جزء شبکه های خوبشون هستند. تو عرب ها هم شبکه های mbc خوبه که سریالای ترک میزاره مثل جم و با سانسور.
همیشه امید هست...
یکی از مجله های ایرانی ، در نشر آخر خود به انگین آکیورک پرداخته است و عکس انگین را بر روی جلد مجله خود قرار داده است. تو قسمت 49 ، لطیفه تو زندانه که بهش چاقو می زنند و از حال میره و معلوم نیست زنده میمونه یا نه. حسین هم میره سراغ طاهر یا طیار که طاهر یا طیرا تو بیمارستان بستریه و میخواد بهش شلیک کنه. فقط 1قسمت دیگه اش مونده ، یا لطیفه زنده میمونه و احتمالا به عمر میرسه یا میمره و سریال پایان بدی خواهد داشت.
همیشه امید هست...
بیوگرافی که راجع به انگین آکیورک نوشتم: انگین آکیورک Engin Akyürek بازیگر ترک که متولد سال 1981 میلادی است. او در دانشگاه ، فارغ التحصیل رشته ی تاریخ و زبان است و پس از آن به امور خیریه پرداخت. او در مسابقه ستارگان ترکیه شرکت کرد که این مسابقه ، نفرات برتر را به دنیای بازیگری معرفی می کند ؛ در این مسابقه انگین آکیورک نفر اول مردان و برن سات ( هم بازی او در سریال فاطماگل ) نفر دوم زنان شد. انگین آکیورک و برن سات ، دوستان خوبی برای هم بودند و حتی در سریال فاطماگل در نقش زن و شوهر به ایفای نقش پرداختند اما در اواخر سریال ، به خاطر درگیری که بین انگین اکیورک و دوست پسر ( شوهر فعلی ) برن سات پیش آمد اعلام کردند که دیگر همکاری با هم نخواهند داشت. پدر انگین ، کارمند دولت است و مادرش خانه دار است. او یک برادر کوچک تر دارد. انگین آکیورک در فیلم های Kader و bi kucuk Eylul meselesi به ایفای نقش پرداخته است. هم چنین او در تئاتر Romantika Muzikali بر روی صحنه رفته است. او در سریال های Yabanci Damat ، Karayilan ، Bir Bulut Olsam ، Fatmagulun Sucu Ne? و Kara Para Ask بازی کرده است. انگین از سریال فاطماگل بسیار معروف شد و جوایز متعددی را به خاطر بازی خوبش در این سریال گرفت و بعد از این سریال با این که پیشنهادات زیادی داشت اما مدت طولانی را به استراحت پرداخت و چند ماه پیش با گریمی خیلی متفاوت تر نسبت به سریال فاطماگل به ایفای نقش در سریال کارا پارا ، عشق پرداخت که بازی خوب او و طوبی بیوک اوستون باعث محبوبیت این سریال نه تنها در بین ترک ها ، بلکه در بین ایرانی ها ، یونانی ها ، شیلیائی ها ، عرب ها و خیلی دیگر از کشور های آسیایی و خاور دور قرار گرفت. دقیقا همانند اتفاقی که برای سریال فاطماگل افتاده بود. این سریال ، مثل سریال فاطماگل جوایز متعددی گرفت. انگین آکیورک معروفیت خود را به نوعی مدیون هیلال سارال ( کارگردان سریال فاطماگل ) است که به او اجازه داد در سریال قوی و زیبائی هم چون فاطماگل بازی کند و به او اجازه داد که زوج برن سات که پیش از این تا حدودی به خاطر بازی در سریال عشق ممنوع معروف بود ، باشد ؛ هر چند که بازی فوق العاده زیبا و احساسی او در این سریال ، یکی از عوامل دیگر معروفیت او بود. او عادت دارد بین کار هایش زیاد استراحت کند و احتمالا حال که به تازگی از بازی در سریال کارا پارا ، عشق فارغ شده است به استراحتی طولانی مدت خواهد پرداخت. او اخیرا ، مدل یک مجله فرانسوی شده بود و به خاطر محبوبیت زیادش در بین یونانی ها هر سال سفری به یونان دارد و هم چنین تولد اخیر خود را در رم گرفت. انگین آکیورک مجرد است و زیاد اهل دوست دختر گرفتن یا مصاحبه کردن نیست. به تازگی ، شایعه ایی درست شده بود که انگین آکیورک و توانا ترکای ( نقش بهار در سریال کارا پارا ، عشق ) در ارتباط احساسی هستند که این قضیه تکذیب شد و شایعه ایی بیش نبود و سر همین مسئله توانا ترکای با سازندگان سریال به مشکل برخورد که باعث شد نقش او در این سریال به پایان برسد. در نظر سنجی تلویزیونی که به تازگی انجام شده است سریال کارا پارا ، عشق بهترین سریال سال و انگین آکیورک بهترین بازیگر مرد سال و طوبی بیوک اوستون بهترین بازیگر زن سال شدند. و اما جوایز او: جایزه سینمای ترکیه برای بهترین بازیگر نقش اول مرد در فیلم Kader جایزه CASOD برای بهترین بازیگر نقش اول مرد در فیلم Kader جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد در سریال فاطماگل جایزه تلویزیون ترکیه برای بهترین بازیگر نقش اول مرد در سریال فاطماگل جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد زیر 30 سال از نگاه بینندگان در سریال فاطماگل جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد زیر 30سال در سریال فاطماگل جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد از نگاه بینندگان در سریال فاطماگل جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد در فصل اول در سریال فاطماگل جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد در سال 2011 در سریال فاطماگل جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد درام در سریال فاطماگل جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد در سریال کارا پارا ، عشق جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد در سال 2014 در سریال کارا پارا ، عشق جایزه فرهنگی برای بهترین بازیگر نقش اول مرد در سریال کارا پارا ، عشق جایزه جشنواره برای بهترین بازیگر نقش اول مرد در سریال کارا پارا ، عشق جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد در سال 2015 در سریال کارا پارا ، عشق
همیشه امید هست...
2706