2733
2734
عنوان

مشکل ژنتیکی خانواده همسرم ک الان فهمیدم...

| مشاهده متن کامل بحث + 5175 بازدید | 85 پست
والا قبلش از بیماری ژنتیکی تالاسمی و لب شکری ک داشتن هیچی نگفتن، من رو سلامتیشون تا جایی ک میشد کار ...

ببین شوهر منم قبل عقد با آزمایشهای زیاد فهمیدم کمخونی آلفا داره یعنی اصلا نه با قرص نه با خوراک با هیچی درست نمیشه هنوووووزم تو کت مادرشوهرم نمیره چی بگم....

ببین شوهر منم قبل عقد با آزمایشهای زیاد فهمیدم کمخونی آلفا داره یعنی اصلا نه با قرص نه با خوراک با ه ...

خب مساله همینه ک ی مشکلی هست ک طرف اصلا اهمیتی بهش نمیده!

مهم نیس مشکل ژنتیکه یا عمومی، مهم اینه کلا براشون مهم نیس ک جچوری کنترلش کنن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شانس انتقال یک بیماری غالب وابسته به X بین مردان و زنان فرق می‌کند زیر مردان دارای یک کروموزوم X و ی ...

ببینید بستگی ب این داره که این بیماری ، وابسته ب جنس هست یا نه 

اگه وابسته ب جنس باشه ، بستگی داره بچه دختر بشه یا پسر ، اگر بچه دختر باشه بیماری وابسته ب جنس x باشه ، الل ناقل بیماری از پدر ب دختر انتقال پیدا می‌کنه چون مرد xy هست و قطعا x رو ب دختر میده ، در اینصورت ایجاد بیماری بستگی به این داره که اون بیماری بارز هست یا نهفته ، اگه بارز باشه حتی اگر مادر سالم باشه ، فرزند دختر مریض میشه اما اگه بیماری نهفته باشه تنها در صورتی فرزند دختر مریض میشه که مادر یا بیمار و یا ناقل باشه

و همینطور برای بیماری وابسته به جنس x در صورتی که فرزند پسر باشه ، الل بیماری زا رو صدرصد از ماد میگیره و حتی اگر پدر هم مریض باشه و مادر سالم باشه ، فرزند پسر مریض نمیشه ، اگر بیماری نهفته باشه و یا بارز باشه و مادر ناقل یا بیمار باشه فرزند پسر صدرصد مریض میشه حتی اگه پدر سالم باشه

در مورد بیمارهای ناوابسته ب جنس بستگی داره بیماری نهفته هست یا بارز، اگر بارز باشه حتی اگر فقط مادر یا فقط پدر ناقل یا بیمار باشن احتمال زیادی هست که فرزند مریض بشه

اما اگر بیماری نهفته باشه اگر هردو هم مادر هم پدر ناقل بلشن احتمال هست فرزند بیمار باشه اما اگه هردو مریض باشن فرزند صدرصد بیمار و اگر یکی از اونا مریض باشه فرزند ناقل و اگر یکی از آنها فقط ناقل باشه ، فرزند یا ناقله با سالم

یه کشورِ خَستَم، دور و بَرَم جنگه 🌚
میفهمم چی میگی خدا ب دادت برسه.... منم وق تخصص خون بردم یکم بهتر شد الان باز لباش مثل گچ دیوار سفید ...

سلامت باشی گلم مواظبش خیلی باش نزار دخالت کنن تا قبل زن دادنشون خرجشون نکردن الآنم دلسوزی نکند الکی

سلامتی اون ک وقتی تو بغلم میگیرمش همه ی وجودم میلرزه…نه از ترس یا از لذت،نه!!!!!!!!واسه وحشت از فردای بدون اون…!!
منم میخواستم بدونم چجوری میشه کنترلش کرد، پس قبل اقدام برم دکتر و بهشون بگم قضیه رو؟ اون موقع کنترل ...

به شوهرت هم فولیک اسید ۵ میلی بده  خودت هم بخور من شنیدم محلول در آب اشکال نداره مصرف کنی 

📌متولد ۷۷ نیستم 

ی سوال دارم 

اگه تو خانواده پدر ی بیمار زنتیکی وجود داشته باشه 

وپدر هم ناقل این بیماری باشه.آیا به بچه خودش انتقال میده این بیماری رو؟

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی 
2738
سلامت باشی گلم مواظبش خیلی باش نزار دخالت کنن تا قبل زن دادنشون خرجشون نکردن الآنم دلسوزی نکند الکی

بذار در موردشون هیچی نگم😂🙏کلا ب فکر هیچی نیستن برای زن گرفتن پسرشون جای اینکه پول تو جیبش بذارن و حمایتش کنن جیبشو خالی کردن کلی وعده دادن و کشیدن کنار...

فقط بحث سلامتی نیس کلا ادمای بی انضباط و بی خودی هستن، از وقتی اومدم تمام خواستهامو کنار گذاشتم خونه هم من رهن کردم بیچاره پسرشون الان میفهمه زندگی یعنی چی...

تو ۲ سال دست ب دست دادیم تونستیم خونه و ماشین بگیریم خانوادش جالی خوشحالی کلی دعوا انداختن و قطع ارتباط هم کردن!!!

به شوهرت هم فولیک اسید ۵ میلی بده  خودت هم بخور من شنیدم محلول در آب اشکال نداره مصرف کنی

🌹چشم عزیزم بله همسرم فولیک اسید خارجی ک دکتر داده میخوره منم تصمیم گرفتم برم دکتر اقدامات قبل بارداری🙃

ی سوال دارم  اگه تو خانواده پدر ی بیمار زنتیکی وجود داشته باشه  وپدر هم ناقل این بیماری ...

ژن ک حتما انتقال پیدا میکنه حتی اگه بچه ب ظاهر سالم باشه میتونه چند نسل بعد بروز کنه، مثل بچه چشم رنگی ک پدرمادر چشم قهوه ای هسن ولی نسلای قبلشون چش رنگی بودن

🌹چشم عزیزم بله همسرم فولیک اسید خارجی ک دکتر داده میخوره منم تصمیم گرفتم برم دکتر اقدامات قبل باردا ...

ایرانی هم اشکال نداره   قرص آفرودیت وکپسول اکتی لایف  ویتامین ای     کپسول ول من  اسپرم قوی می کنه مشکل ژنتیک کمتر میشه حتی سقط

هر ۷۲ روز تا ۳  ماه  برا درست شدن اسپرم زمان می خواد یعنی   دو یا ۳ دوره باید مصرف بشه

📌متولد ۷۷ نیستم 
ایرانی هم اشکال نداره   قرص آفرودیت وکپسول اکتی لایف  ویتامین ای     کپسول ول من ...

وای عزیزم ممنونم🌹🙏😍انگیزه گرفتم از الان اقدامات لازمو انجام بدم تا بعد خرداد اقدام کنیم 

وای عزیزم ممنونم🌹🙏😍انگیزه گرفتم از الان اقدامات لازمو انجام بدم تا بعد خرداد اقدام کنیم 

عزیزم من اسپرم شوهرم ضعیف بود فامیل نزدیک هم هستیم   دکتر رفتم این رو نوشت الان پسرم ۶ سالشه  دکتر گقت اسپرم قوی باشه بیماری ژنتیک کمتره و خطر سقط   حتنا بگیر استفاده کنه شوهرت  بی ضرر هستن

خودت فولیک اسید  ویتامین ای  و ول ومن  

📌متولد ۷۷ نیستم 
بذار در موردشون هیچی نگم😂🙏کلا ب فکر هیچی نیستن برای زن گرفتن پسرشون جای اینکه پول تو جیبش بذارن و ...

چقدر عین خواهر منی این رفتارشون...واقعا نمیدونم چرا بعضی از خانواده ها مرض دارن خوشحالی بچه شون براشون صفره صفررررر خدا هرجور می‌دونه جوابشونو بده....از منم خیلی شاکیه ولی حیف دستش تو بنایی نه غذا درست میخوره خونشون نه چیزی بعضی وقتا اینقدر بهش فشار میاد سر یه موضوع مسخره اعصابش خرد میشه بعد خودش دلیلشو میگه

سلامتی اون ک وقتی تو بغلم میگیرمش همه ی وجودم میلرزه…نه از ترس یا از لذت،نه!!!!!!!!واسه وحشت از فردای بدون اون…!!
2706