2737
2734
عنوان

مشکل ژنتیکی خانواده همسرم ک الان فهمیدم...

| مشاهده متن کامل بحث + 5175 بازدید | 85 پست
وری ک تحقیق کردم لب شکری ژنتیکیه ممکنه تو ژنشون داشته باشن ولی خودشون لب شکری نباشن و بچشون بشه....

اره عزیزم،پنهان بوده

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طفلک... ما کلا نسبت ب خوراک و سلامتی بچه خیلی حساسیم، همسرمو چندتا ازمایش و دکتر بردم و تغذیش کردم ...

خواهر چی بگم از این دل خونم...الان که من دارم میبرشم دکتر و دوا تازه فهمیدن داداش دارن و پسر میان فضولی میکنن...واسه تیروئید ش بردم یه جلسه پیش فوق تخصص یکم بهتر شد اومد گفت من یه دکتر بهتر سراغ دارم حالا دکتره چی بود متخصص اطفال 😂ایندفعه که دوباره بردمش دکتر گفت متاسفانه باید داروهاشو زیاد کنم...قشنگ میشینن . میگن شام نمی‌خوریم همسرم باید شبا نون پنیر بخوره

سلامتی اون ک وقتی تو بغلم میگیرمش همه ی وجودم میلرزه…نه از ترس یا از لذت،نه!!!!!!!!واسه وحشت از فردای بدون اون…!!
عزیز دلم اسید فولیک آهن نیست ویتامین ب ۹ هست همه خانما باید بخورن شما ۵ میل یکم دوزش بیشتر میشه خیلی ...

ممنون از راهنماییت خانمی🌹من خودم چند ماه یبار مکمل روزانه مصرف میکنم و چون مشکل خاصی نداشتم اطلاعات زیادی در این باره ندارم

2731
اخه منکه کم خونی ندارم... خانواده همسرم دارن ،بازم باید اهن بخورم؟

اسید فولیک ربطی ب کم خونی نداره. بااااید قبل بارداری خورد

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
ممنون از راهنماییت خانمی🌹من خودم چند ماه یبار مکمل روزانه مصرف میکنم و چون مشکل خاصی نداشتم اطلاعات ...

عزیزم با دکتر ژنتیک صحبت کنه 

ی جای معتبر برو مشاوره دارن باهاشکن صحبت کن بیشتر راهنمایی میکنن

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی 
2738
نه گلم ربطی نداره

شانس انتقال یک بیماری غالب وابسته به X بین مردان و زنان فرق می‌کند زیر مردان دارای یک کروموزوم X و یک کروموزوم Y هستند، در حالیکه زنان دو کروموزوم X دارند. مرد یک کروموزوم Y خود را به تمامی پسرانش و کروموزوم X خود را به تمامی دخترانش انتقال می‌دهد. بنابراین پسران مردی که مبتلا به بیماری غالب وابسته به X هستند متاثر نخواهند شد، اما تمام دخترانش این بیماری را به ارث خواهند برد. زن یکی از کروموزم‌های X خود را به هر فرزندنش منتقل می‌کند. بنابراین زنی با یک بیماری غالب وابسته به X 50 % احتمال دارد که در هر بارداری دختر یا پسر بیمار داشته باشد.

بچه ها تالاسمی یا تیرویید همش ژنتیکه و ربطی به خورد و خوراک و رسیدگی نداره

بله درسته ،لب شکری هم ژنتیکه، ولی در کل سبک زندگیشون سالم نیس همسرم ضعف شدید جسمانی داشتن مشکلشون بدون دارو و با رژیم سالم غذایی حل شد

ممنون از راهنماییت خانمی🌹من خودم چند ماه یبار مکمل روزانه مصرف میکنم و چون مشکل خاصی نداشتم اطلاعات ...

خواهش میکنم عزیزم نگران نباش اسید فولیک از الان مصرف کن با متخصص ژنتیک مشورت داشته باش همین نگرانی زیاد خودش آسیب بدتر میزنه 

مامایی که قناد شد😍                                                             پیجم فالو کنید sweetdelsaesfahan 🧁🍰🍧🍨                                   
این بیماری هایی که گفتی اصلا ربطی به خوردخوراک نداره اصلا

والا قبلش از بیماری ژنتیکی تالاسمی و لب شکری ک داشتن هیچی نگفتن، من رو سلامتیشون تا جایی ک میشد کار کردم ضعف بدنشونون رو برطرف کردم الانم میترسم باردار بشم و میخوام اقدامات پیشگیری از بیماری رو انجام بدم(وقتی مشکل ژنتیکی داری و ۸ تا بچه با انواع مشکلات بدنیا میاری و هم زمان ضعف عمومی ک مربوط ب خورد و خوراک میشه هم دارن احمال کار کیه؟سهل انگار کیه؟)

خواهر چی بگم از این دل خونم...الان که من دارم میبرشم دکتر و دوا تازه فهمیدن داداش دارن و پسر میان فض ...

میفهمم چی میگی خدا ب دادت برسه....

منم وق تخصص خون بردم یکم بهتر شد الان باز لباش مثل گچ دیوار سفیده باید همیشه تحت نظر باشه

شانس انتقال یک بیماری غالب وابسته به X بین مردان و زنان فرق می‌کند زیر مردان دارای یک کروموزوم X و ی ...

ممنون از وقتی گذشتی عزیزم🌹🙏

ب عبارت ساده تر مادر ۵۰٪ ژن معیوب انتقال میده ولی پدر ؟

2706