2733
2739
عنوان

مشکل ژنتیکی خانواده همسرم ک الان فهمیدم...

| مشاهده متن کامل بحث + 5175 بازدید | 85 پست
عزیزم تو غربالگری اول میتونی به دکترت بگی ک این‌مشکلو دارن خانواده همسرت دکتر برات سونو‌سه بعدی یا چ ...

ترسم ازینه سونو رنگی هم مشخص نکنه، مشتری داشتم میگفت عروسشون سر بچه دومش پسر میخواست وقتی شنید دختره انقدر کفر و ناشکری کرد ک با وجود سونو رنگی بچه لب شکری شد...

ترسناکه...

من خودم سالمم ولی بله خانواده همسرم کمخونی و کمبود اهن دارن همسرم مینور هست (متاسفانه اصلا ب خورد و ...

دقیقا عین خانواده همسر من...همسرم کم خونی و تیروئید داره ازبس بهش نرسیدن لاغر لاغر ه و اینکه موهاشم یکم ریخته درصورتی که دختراش همه پر مو و چاقن ...کلا به خورد و خوراکش نمیرسن اونم خیلی شاکیه و فقط داره تحمل می‌کنه زود عروسی کنیم

سلامتی اون ک وقتی تو بغلم میگیرمش همه ی وجودم میلرزه…نه از ترس یا از لذت،نه!!!!!!!!واسه وحشت از فردای بدون اون…!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیماری قابل کنترلی هست نگران نباش اگه پیگیر باشی هیچ اتفاقی نمیفته

منم میخواستم بدونم چجوری میشه کنترلش کرد، پس قبل اقدام برم دکتر و بهشون بگم قضیه رو؟

اون موقع کنترل میشه؟

2728

شوهرخاله شوهرم لب شکری بود دخترش سالمه،یکی از آشناهامون سالم بودن دخترشون شکاف کام شد،سونو تشخیص نداد،حدود یکسالگی یه عمل جراحی انجام دادن،چنتا عمل دیگه هم داره تا بزرگسالی

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
اخه منکه کم خونی ندارم... خانواده همسرم دارن ،بازم باید اهن بخورم؟

عزیز دلم اسید فولیک آهن نیست ویتامین ب ۹ هست همه خانما باید بخورن شما ۵ میل یکم دوزش بیشتر میشه خیلی ویتامین خوبیه از هر لحاظ 

بازم با پزشکت مشورت کن

مامایی که قناد شد😍                                                             پیجم فالو کنید sweetdelsaesfahan 🧁🍰🍧🍨                                   
منم میخواستم بدونم چجوری میشه کنترلش کرد، پس قبل اقدام برم دکتر و بهشون بگم قضیه رو؟ اون موقع کنترل ...

بله عزیزم 

مامایی که قناد شد😍                                                             پیجم فالو کنید sweetdelsaesfahan 🧁🍰🍧🍨                                   
2740
بچه ها تالاسمی یا تیرویید همش ژنتیکه و ربطی به خورد و خوراک و رسیدگی نداره

لب شکری تالاسمی نیست

دقیقا عین خانواده همسر من...همسرم کم خونی و تیروئید داره ازبس بهش نرسیدن لاغر لاغر ه و اینکه موهاشم ...

طفلک...

ما کلا نسبت ب خوراک و سلامتی بچه خیلی حساسیم، همسرمو چندتا ازمایش و دکتر بردم و تغذیش کردم طفلک ۱۲ کیلو چاق شده تازه نرمال شده

حالا چه کم خونی داشته باشی خودت چه نداشته باشی باید تو بارداریت حتما اهن بخوری

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑
شوهرخاله شوهرم لب شکری بود دخترش سالمه،یکی از آشناهامون سالم بودن دخترشون شکاف کام شد،سونو تشخیص ندا ...

وری ک تحقیق کردم لب شکری ژنتیکیه ممکنه تو ژنشون داشته باشن ولی خودشون لب شکری نباشن و بچشون بشه....

2706