2733
2739
عنوان

ادم ناشکر و خسیس😵🤮

237 بازدید | 17 پست

یکی را داریم که پدر خیلی پولداری داری بهترین جا بهش خونه داذه به ارزش 2 میلیارد و خورده ای

یه زمین بهش داده به ارزش 800 میلیون

تمام خرج های زندگیش را داره باباش میده

دوتا ماشین زیر پاشه

اوتوقت تا باهاش حرف میزنی میشینه ناله میکنه قسط دارم قرض دارم پول ندارم

هیچی بیشتر از همچین ادمی نمیتونه حال ادم را خراب کنه😖😖😖😖😖🤬 

ما هم تصمیم گرفتیم کلا ارتباطمون را باهاشون قطع کنیم چون فقط حالمون را بد میکنه از بس که ناشکره

اول صبح دوباره پیام داده ناله میکنه اعصابم را خراب کرده😖

خوشا به سعادت هرکس که عمیقا احساس خوشبختی میکنه😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یبار بزن تو پوزش دیگه بهت پیام نمیده

شوهرم باهاش برخورد کرده ولی فایده نداره همش هم حسرت ما را میخوره

دیشب تولد بچم بود نتونستم براش یه جامدادی بخرم اونوقت صبح هم این پیام داد خیلی حال من و شوهرم را خراب کرد نکبت

2731

بگو خوبه داریو هی چس ناله میکنی 

اح بدم میاد از این‌جور آدما 😒😐

هرگز بخاطر این که دیگران تورا بپذیرند،تغییر نکن...🍃🦋بانظروعقیده‌ی‌من مخالفی یواش بکش کنار احتیاجی به بحث نیس😏✋
2738
یه بار که خدا همه چی را ازش گزفت میفهمه این همه ناشکری چه قدر بده

اینا ناشکری نمیکنن،مدلشون اینجوریه مثلا میخوان بگن نداریم تا چش نخورن. 

من خیییلییی زیااااد اینمدلی اطرافمه و واقعا هم همینن 

خواهرشوهرمنم اینطوریه، خونه ماشین طلا داره، شوهرش دو روز کار نداشته باشه یجوری زار میزنه ادم گریه اش میگیره، مثلا میگه یه استکان برنج نداریم واسه بچه ها بزارم. تازه تو بانک هم سپرده داره

که این وطن ، وطن شود ❤️🤍💚 

بگو باباااااا مال خودتتتت هیچکس از تو هیچی‌نمیخاد 

نمیخاد خودتو گدا نشون بدی 

ینی‌کپی شوهر‌عمه‌منه مثل چی پولداره بد بخاطر اینکه یه وقت یکی بش نگه پول قرض بده مثل خر هی میگه بدبختم بیچاره‌م😐😐😐

هرگز بخاطر این که دیگران تورا بپذیرند،تغییر نکن...🍃🦋بانظروعقیده‌ی‌من مخالفی یواش بکش کنار احتیاجی به بحث نیس😏✋
بگو خوبه داریو هی چس ناله میکنی  اح بدم میاد از این‌جور آدما 😒😐

به خدا چیزی فراتر از دارا بودن 

فکر کن ازدواج که کرد باباش تمام خونش را براش پر کرد یه خونه 180متری بهترین جای شهر به داذ همش را فرش کرد و مبلمان براش ۴ ساله ازدواج کردن حتی مایع دسشویش هم باباهه میخره باز هم فقط میناله

اینا ناشکری نمیکنن،مدلشون اینجوریه مثلا میخوان بگن نداریم تا چش نخورن.  من خیییلییی زیااااد ای ...

حداقل بگه خداراشکر اندازه خودمون داریم ببخشید مردم که دیگه کور نیستن

فقط میشینه ناله میکنه

به خدا چیزی فراتر از دارا بودن  فکر کن ازدواج که کرد باباش تمام خونش را براش پر کرد یه خونه 18 ...

عوض اینکه بگه خداروشکر همه‌چی دارم هی میناله ناشکری اصلا خوب نیست

البته این از سیاستشه 

شما قطع رابطه کنی راحت میشی

اینجور آدما کلا انرژی منفی ان اصلا به دارا و ندار هم ربط نداره کسی که مدام غر میزنه حال آدمو خراب میکنه و هرچی انرژی منفی داره به ما منتقل میکنه یکی مثل همینو میشناسم قبل اینکه شروع کنه من شروع میکنم یا وقتی حوصله ندارم طوری صحبت میکنم که  دیگه ادامه نده مثلا  میگم خب چرا انقدر بدهی دارین خونه خریدین ،نخریدین پس چیکار کردین سرمایه گذاری کردین نکردین ما حقوقی نداریم ولی انقدر بدهی بالا نیاوردیم به جز قسط که دیگه تو همه خونه ها هست دیگه چیز عجیبی نیست تو این زمونه یه جوری غر غر کردی گفتم چی شده

انشاءالله به همه خواسته هاتون برسید 
2706