2737
2739

ماشینو هم فروختم مقداری از پولش هم خودم دادم

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که کلا نفهمیدم چی گفتی

هبه ینی بخشیدن و کادو...میگم میتونه پس بگیره؟

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
2728

نه نمیتونه به اسم شماست چجوری میشه هبه کنه

با سهمیه وارد دانشگاه میشوند،با رشوه مدرک میگیرند،با رانت به موقعیتی میرسند،با رشوه مجوز میگیرند و مردم بیگناه و از همه جا بیخبرند که تاوان این تسلسل معیوب را با جانشان میپردازند🖤🖤#آبادان_تسلیت
نه نمیتونه به اسم شماست چجوری میشه هبه کنه

اره همه چیش به اسم من بود مقداری از پول هم خودم دادم.ماشینو هم فروختم 

اصلا ماشینی رو که فروختی چجوری میتونه پس بگیره؟

منظورم پولشه!

2738

ای بابا مردم رفتن روی  کادوی عروسی چند سال پیش ادعا کردن 😂😂😂

اگر بخواد جدی اقدام کنه شما هم باید اصولی از وکیل بپرسید که میشه یا نه

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
ای بابا مردم رفتن روی  کادوی عروسی چند سال پیش ادعا کردن 😂😂😂 اگر بخواد جدی اقدام کنه شما هم ...

به نظرت میشه؟وکیلم گفت نه

ای بابا مردم رفتن روی  کادوی عروسی چند سال پیش ادعا کردن 😂😂😂 اگر بخواد جدی اقدام کنه شما هم ...

چون قبلا ماشین براش خریده بودیم موتور هم خریده بودیم براش