2737
2739
عنوان

چجوری بیخیال نامزدم بشم

198 بازدید | 13 پست

دوست پسرمه عزیزان نامزدم نشده هنوز. همش خودخوری میکنم عصابم خورد میشه یه ساله باهمیم همش وعده وعید میده مثلا میگه فلان چیزو میگیرم برات نمیگیره یا مثلا تولدم هیچکار نکرد 5 6 روز بعدش کادویی که دوماه پیش واسه سالگرد دوستیمون گرفته بود رو داد من نمیگم وظیفشه ولی وقتی نمیخواد کاریو کنه چرا حرفشو میزنه بیرون هم که ماهی یبار میاد دنبالم جدیدا هم دو بار ازم پول قرض گرفته یبارشو نداده توروخدا راه حل بدین همش بهش فک میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هی ب دوست پسرم میگفتم بیا خواستگاریم بهونه میاورد باهاش کات کردم هشت ماه بعدانقد گشت پیدام کرد التماس کرد هفت باراومد خواستکاریم الان شده شوهرم😂😂....کسی ک بهونه میار باید ولشکنی بخاطر هرچی کباشه فرق ندار

2731
ولشکنبذا اون بیادسمتت

منم همین مشکل رو دارم دوساله دوستیم ..ولی میگه نشون کنیم دوسال دیگ عقد کنیم😐یبارم گفتم مسخرم کرد میگ الان زوده ازدواج واست بااین ک 23 سالمه

خدا کنه در در آرزوی پولدار شدن نمیرم...
2738
راست میگه اگه میدونی ازت نمیگذره یبار ولش کن ببین به غلط کزدن میفته

قبلا ولش کردم اومد دنبالم ینی به حد مرگ حالش بد بود الان ک ی سال گذشته اونجوری نیس دگ چقد ولش کنم؟

منم همین مشکل رو دارم دوساله دوستیم ..ولی میگه نشون کنیم دوسال دیگ عقد کنیم😐یبارم گفتم مسخرم کرد می ...

نشون طولانی اصلااااا خوب نیست طبقتجربه میگم ولشکن بذا بیاد سمتت اینم طبق تجربه میگم بذا منتت بکشن