2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

یعنی کات به سلامت

خدایا دنیایت جایِ قشنگی نیست ، کاش به قلبم میدادی دستورِ ایست..........🖤™️                                                                                                      مهیار..........🖤™️
2738
بچه یکساله دارن  همیشه هم استوری عاشقانه و کادو میذاشت شوک شدم    

نمیدونم اگه زن و شوهر باشن که بعید میدونم به ابن راحتی قید همه چی زده بشه 

اگه دوست بودن بله رابطه سریع بهم میخوره ، 

گاهی خب حالت روحی طرف انقدری داغون هست اینجوری خالی میشه و نمیشه دقیقا گفت حتما حسش کات هست یا غیره ، تو عصبانیت و حال بد هر چیزی ممکنه استوری بشه

خدایا دنیایت جایِ قشنگی نیست ، کاش به قلبم میدادی دستورِ ایست..........🖤™️                                                                                                      مهیار..........🖤™️
نمیدونم اگه زن و شوهر باشن که بعید میدونم به ابن راحتی قید همه چی زده بشه  اگه دوست بودن بله ر ...

من خیلی دوستشون دارم باورت میشه نتونستم باورکنم این گذاشته گفتم شاید من اشتباه فهمیدم 

اره زن و شوهرن زنه گذاشت یک دخترم دارن

من خیلی دوستشون دارم باورت میشه نتونستم باورکنم این گذاشته گفتم شاید من اشتباه فهمیدم  اره زن ...

خب زن که کلا حساسه به همه چی و سریع واکنش نشون میده 

بعید میدونم چیز خاصی باشه و قطعا هم نیست 

دیگه خانوما یکم روحیشون ظریفه و حساس ممکنه با یه چیز کوچیک بهم بریزن ولی قول میدم چیزی نمیشه

ایشالا زحمتت دعاکن چیزی نباشه    

ان شاء الله چیزی نیست نگران نباشین