2737
2739
عنوان

کیا ۳ تا بچه دارن؟؟؟؟

607 بازدید | 44 پست

من دوتا پسر دارم. ۳ونیم ساله. ۱ونیم ساله.

دیروزم بی بی چکم مثبت شد‌‌..

هم خوشحالم هم بیش از حد نگران..

یعنی واقعا از پسش بر میام؟

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

من یکی دارم ولی قصد دارم تا سه تار‌‌و بیارم 😍 مبارکه 🥀

ضعيفه نبوده ايم ، اگر سالها ديديم و ديده نشديم ، اگر سالها قصد کرديم و راهي نشديم ، اگر سالها بي دريغ مهر ورزيديم اگر سالها پا به پا دويديم ، اگر زير بار ، شانه ساييديم و خم به ابرو نياورديم ... ضعيفه نبوده ايم ، اگر حتي ياد نگاهي دلمان را به ضعف انداخت ، اگر تحقير شديم و مغرور مانديم ، اگر سيلي خورديم و بر دلبستگي سماجت کرديم ، اگر بي تاب شديم و تاب آورديم ... ضعيفه نبوده ايم ، ميداني ما فقط زيادي زن بوده ايم ... زيادي اگر زن باشي ، ميفهمي چه میگویم !..
منم باردارم دوتا پسر 6 و 3 ساله دارم الانم 5 ماهمه دختره خدا نی نی هاتو حفظ کنه

وای کاش مال منم دختر بشه. 

چون نمیخوام دیگه باردار بشم

فقط یه سوال عزیزدلم..

تاریخ تخمک گذاری و اقدامتو میدونی گلم؟؟؟

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
2738

مبارکه

انشاءالله که میتونید

چقد خوب که اختلاف سنشون زیاد نیست

اختلاف سن بزرگترین بچه من با کوچیکترین بچم ۱۶ ساله...

❌نفر دومی هستم که صاحب‌این کاربریه❌    رضوانه هستم      سکوت در اثر بستن دهان نیست،                                 در اثر باز کردن فکر است،                                               هر چه فکر بازتر ، سکوت بیشتر،هرچه فکر بسته تر، دهان بازتر...!

ما ٣ تا بچه ايم، من با بعديم ١٢ سال تفاوت دارم و بعديم با بعديش ١ سال

مسئله مالى خيلى مهمه پدر و مادر هردو شغل پر درامدى داشتن و من چون ديگه سنم داشت زياد ميشد مامان كه صبحا سركار بود ميتونستم از اونا مراقبت كنم

من هم در آرزوى فرزندم اما نه به دلايل فيزيكى، به دليل اينكه اينجا فعلا جاى قشنگى نيست كه بخواهم فرزندى را به اين سرزمين هديه بدهم. بزرگترين فداكارى من براى فرزندم اين است كه با نياز مادر شدنم ميجنگم ...كاربر از سال ٩٥

من که ازدواج نکردم 

ولی مامانم قربونش برم ۵ تا بچه به دنیا اورد 

۴تا دختریه پسر خیلیم خوبه 

خاهرم بچه اولی داره ازدواج میکنه خاهر اخریم ۲ سالشه😂😂

دوستان اگر تاپیک دعوا ، حاشیه ای ، باحال ، اسکرین و از اینجور تاپیکا دیدید منم حتمااااا تگ کنیداااااا بوس بهتون😁💞💋           راستی اگر خدااآااایی نکرده روزی روزگاری من تعلیق شدم حتمااا به نی نی یار بگید برم گردونه🥰😉https://harfeto.timefriend.net/16389918687567
عرزززززیزم مبارکه  مبارکه  مبارکه  انشاالله سالم بغل بگیریش  من دو تا دارم&n ...

مرسی عزیزدلم. قربون قلب مهربونتون

وای کاش مال منم دختر بشه.  چون نمیخوام دیگه باردار بشم فقط یه سوال عزیزدلم.. تاریخ تخمک گذار ...

نه والا ولی آخرین مریودیم 24 تیر بوده ایشالا دختر میشه میگن انسال سال دختره تو تقویم چینی تو هم ترشی و لبنیات زیاد بخور دختر میشه

انشاالله دامن همه مادرها سبز بشه
2706