2733
2734
عنوان

من ماکارانی رو خیلی بدمزه درست میکنم ،چه جوری بپزم خوب بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 513 بازدید | 39 پست

ماکارونی بیشتر از ۷دیقه نذار بجوشه

موقع ابکش کردن با اب سرد خوب بشور که نشاسته اش بره

موادی که درست کردی لایه به لایه از ماکارونی و مواد بریز بذار دم بکشه عرض نیم ساعت الی ۴۵دیقه حاضره

موادی که من میزنم، پیاز و چرخکرده و سیر و گوجه و قارچ و فلفل دلمه و رب و یه کوچولو ابلیمو 

ادویه هم زردچوبه نمک فلفل ادوبه کاری و زیره و اویشن 

ته دیگ هم سیب زمینی بذار عالی میشه 

شام ماکارونی پخته بودم جات خالی

همیشه در همه حال به خدامون امیدوار باشیم

انقد روش حساس شدی هی هر چیزی دم دستت میاد میریزی توش...من خودم سیب زمینی نگینی سرخ میکنم بعد پیاز رو سرخ میکنم بعد گوشت رو خوب باهاش تفت میدم بعد رب گوجه و زردچوبه و فلفل و نمک میزنم سیب زمینی رو هم اضافه میکنم باهاش  .... بعد تو ی قابلمه آب رو جوش میارم خیلی کم زرد چوبه و روغن‌ میزنم بعد ماکارونی رو میریزم توش مدت ده الی ۱۲ دقیقه جوش بخوره بعد آبکش میکنم تا کامل آبش گرفته شه بعد تو ی ماهیتابه بزرگ موادم رو با ماکارونی خوب مخلوط میکنم کف قابلمه روغن میریزم ته دیگ نونی میزارم بعد ماکارونی رو میریزم روش...۵ الی ۷ دقیقه شعله رو نسبتا زیاد میکنم تا بخار بگیره بعد شعله رو کم میکنم دم کنی میزارم رو در قابلمه و میزارم ی ساعت تا ی ساعت و نیم دم بکشه...زیاد شد توصیحاتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بله رب میزنم و ادویه مخصوص پاستا هم میزنم 

سیر در حد یکی دو حبه سالم بریز اصلا ریز نکن  و آویشن خوشمزش می‌کنه...ماکارانی رم زیاد نجوشون همین ک نرم شدن بردار از آبجوش ...تو ابحوشم یکم زردچوبه بریز 

برای سلامتی آقا امام زمان (عج) و همه بچه ها و  آرامش هممون یه صلوات می فرستید... امیری حسین و نعم الامیر ...خیلی محتاج دعام لینک حذف تاپیک

آب رو که جوش آمد نمك و روغن و زردچوبه توي آبجوش بريز عزيزم و ٨دقيقه ماكاراني بزار بمونه با چنگال هر از گاهي جداش كن ،ماكاراني ١/٢يا١/٣معمولا بهتر از درشتان و براي دلخواه و سليقه شكل دار كم ميتوني قاطي ش كني عزيزم

براي سس ش هم پياز رو توي روغن كمي رنگش تغيير كرد و آبدار بود گوشت و بهش اضافه كن كه بوي و طمع بد گوشت بگير (من پودر سير خشك يا حرير سير خيلي كم بهش اضافه مي كنم كه دلبخواهي)وبزار آب گوشت و پياز كشيده بشه بعد كمي فلفل دلمه ي نگيني ريز و رب و نمك زردچوبه فروان و دارچين نصف زردچوبه و فلفل سياه و آويشن با رب و گوشت تفت بده و آب اصلا اضافه نكن بزار رب از خامي دربياد

ماكاراني و بعد از جوشيدن با آب سرد آبكش كن و توي يه ظرف جدا سس خوب با ماكاراني قاطي كن

براي ته ديگ نون پيتا بزار خوشمزه ش ميكنه 

بزار دم بكشه و عطر ماكاراني كه توي خونه پيچيد نوش جاان كنين

سليقه ي ميتوني روش پنير پروسس يا پارمزان بزنين

2740
من زر میگیرم، مرسی حالا یه روز اینطوری درست کنم ببینم چی میشه 

سیب زمینی نگینی سرخ کن با چرخ کرده و فلفل دلمه هم کم و ریز خورد کن بزن 

خودم رو پس گرفتم از تمام کسانی که سیلی محکمی به صورت ساده محبتم زدند خودم را پس گرفتم تا جای خالی مرا یک نفر از جنس خودشان پر کند اینکه سکوتمیمردم  تا احساسم را جریحه دار کنند احمقانه ترین شکل سادگیست