2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مرزهای کیوت بودنو جابجا کرده

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲

باورت میشه ما میشینیم آنلاین از آپارات شمعدونی میبینیم... دخترم عاشقشه

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
2738
منممممممممممممممممم

واای همیشه فکر میکردم فقط ما میبینیم

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
من داداشم ۶ سالشه عاشقششششونه ینی همش نگاه می‌کنیم خصوصا قسمت عروسی اقای نعمتیان با زیبا

عه دختر من شش سالشه🤣🤣🤣🤣

چ تفاهمی داره با داداشم اون عاشق حبیب هم هس🤣

دروغ میگی؟؟؟؟؟؟ دختر منم عاشق حبیبه... یعنی هزار بار لیسانسه ها را دیدیم از آپارات.. تازه دانلود کردم رو فلشم ریختم.. پایتخت چی؟ سگ های نگهبان؟؟؟.

2706