2733
2734
عنوان

برای تولد یک پسر 15 ساله چی بخرم خوبه??

| مشاهده متن کامل بحث + 2426 بازدید | 28 پست
دستبند یا انگشتر نقره

میخوام یچیزی بخرم در حد صد تومن دویست تومن باشه غیر از دستبند

لطفا برای اینکه ارزوهام برآورده شن یه صلوات کنید یا هم برام دعا آرزو هام برآورده بشه🙏🙏🙏هرکی دعایی یا صلوات برام فرستاد لایکمکنه خیلی ممنون😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بخدا خیلی کاربردیه واسه هرکی هدیه خواستی بگیری فقط شرت پدر بابابزرگ مادربزرگ شوهر خاله  ولس ...

چشم شرت میگیرم که بعد جلو همه که باز کرد ابروم بره😂

لطفا برای اینکه ارزوهام برآورده شن یه صلوات کنید یا هم برام دعا آرزو هام برآورده بشه🙏🙏🙏هرکی دعایی یا صلوات برام فرستاد لایکمکنه خیلی ممنون😍😍
2738
بخدا خیلی کاربردیه واسه هرکی هدیه خواستی بگیری فقط شرت پدر بابابزرگ مادربزرگ شوهر خاله  ولس ...

وای😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....

سلام به پستام سر بزن بشقابهای سفالی زیبایی داریم💚👉

بهترین و ماندگارترین هدیه هارو از ما بخواین💝🎁

نصف قیمت بازار👌

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من فرمول کرم میفروشم ۳ تا فرمول دارم(بدون پماد و مواد مضر) هر کسی فرمول کرمِ سفیدکننده vip میخواد به تاپیک اخرم سربزنه(50تومنه) گرفتارم ممنون دوستان🙏💚                           پسرای عزیزم قول میدم مامان خوبی باشم براتون💙💙                     دوستان من کارای هنری انجام میدم💚بشقاب دیوارکوب 💫اینم پیج روبیکام Bano99ilya خوشحال میشم ازم حمایت کنید این لینک کانال سروشمه👇http://splus.ir/banoy_honarmand