2737
2739

بچه ام 50 روزشه,کولیک و رفلاکس داره و الحمدلله 3روزه که بهتره حالا امروز همش خوابه,فقط برای شیر بیدار میشه و یه نق کوچیک میزنه و باز خواااب.این خطرناکه یا نه؟

همش عادت به گریه هاش داشتم,یعنی الان خوب شده که گریه نمیکنه و میخوابه یا خوابش و بیحالیش خطرناکه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آخخ یاد خودم افتادم😔

طبیعیه عزیزم خداروشکر که بهتر شده

چون نامه جرم ما بهم پیچیدند ، بردند به دیوان عمل سنجیدند، بیش ازهمگان گناه ما بود ،ولی ، ما را به محبت علی(ع)بخشیدند.
2738

نه عزیزم بعضی بچه ها بعد چهل روز یه دفه خوب میشن بعضیا تو سه ماه بعضیا شش ماه

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
آخی مثل دختر من  گلم نترس طبیعی بچه که سیرباشه میخوابه  فقط هر۲ یا۳ ساعت بهش شیربده

جدی میگی؟از ترس قلبم داره تند میزنه.اصلا سابقه نداره اینجوری باشه.همش خوابه و شیر میخوره باز میخوابه فقط

سلام عزیزم.بچه ها تا ۳ ماهگی روند قابل پیش بینی ندارن توی خوابشون‌.من دخترم نزدیک ۵ ماهشه .یادمه دو ماهش ک بود یه روز از ۳ بعد از ظهر بیدار بود تا ۱ شب‌. و یک روزم فقط دوست داشت بخوابه و وقتی گشنش میشد بیدار میشد‌.اگه خوب شیرشو میخوره نگران نباش گلم.

مطمئنی؟خیلی میترسم از این حالت.خوابیدن زیاد که نشونه ی مریضی یا خطر نیست؟

نه ففط دوساعت یا۳ساعت یه بار اگه بیدارنشد بیدارش کن که شیربخوره...ول کن بچه رو حالاهیچ جاش دردنمیکنه توانگولکش کن نذاربخوتبه ها

2706