2733
2734
عنوان

توفکرخودکشی هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 842 بازدید | 78 پست

شما خودت اگه زندگی خوبی نداشتی حداقل بر ای اون بچه زندگی خوبی بساز اون طفلک گناه داره شما مسئول اون بچه هستی

خداجونم میشه کمکم کنی امسال به آرزوم برسم لطفاااا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جون پسرت رو ک حق نداری بگیری چون تو اجازه نداری جون یه آدم و حق زندگیشو ازش بگیری

جون خودت رو هم چون ک بچه اوردی حق نداری بگیری تو بچه اوردی باید رفاه بوجود بیاری براش ن اینک بی مادرش کنی بره زیر دست غریبه حرف بشنوه... خودخواه نباش

2728
2738

هر تغییری ک فک میکنی خوبه رو تو زندگیت ایجاد کن خودتو از چیزایی ک ناراحتت کردن یا میکنن رها کن، ازآدمایی ک ناراحتت کردن دور شو، یه بار دیگ به خودت فرصت زندگی بده، هممون یه جایی دیگ خسته میشیم ناراحت میشیم میبریم از همه چی؛ ولی همون موقعس که باید به خودت بیای و شروع کنی به تغییر ایجاد کردن تو زندگیت؛پسرت یه انسان مستقل از توعه حق نداری براش تصمیم بگیری زندگی کنه یا بمیره؛ سعی کن یه مامان خوب برای پسرت باشی یه مامان قوی

حق نداری. پسرت چه گناهی کرده این وسط؟ پیام دوستیم رو قبول کن هر کار از دستم بر بیاد برات انجام میدم

از سن خیلی کم منوشوهردادن اونم به یه ادم مزخرف بی پول و سن بالا و زشت و نفهم وبی سوادک همش عذابم داد..شباهم که خونه نمیاد ب بهانه اینکه سرکارش تا خونه یک ساعت راهه فقط پنج شنبه میاد. هم خودش هم خانوادش ب قران نمیخوام ازخودم تعریف کنم ولی زیبایی ک من ندارم خیلی هاندارن ازهمه لحاظ از قدو چهره گرفته تا تحصیلات...ولی خانواده ام خیلی خیلی طرزفکرشون پایینه اصلا درکم نمیکنن میرم خونشون غرغرمیکنن میگن نیا بچه ات شلوغه نمیزارنم  ازشوهرم طلاق بگیرم میگن ابروی ما میره یا میترسن ک بری خونشون وخرجتوبدن ...ی بابای معتادک فقط ب فکرعمل خودشه داداشامم ک مزخرف بیکارتوخونه میچرخن ...خلاصه ک ازهیچی من شانش نیوردم ب جز مرگ به هیچی فکرنمیکنم

از سن خیلی کم منوشوهردادن اونم به یه ادم مزخرف بی پول و سن بالا و زشت و نفهم وبی سوادک همش عذابم داد ...

عزیزم خیلی ناراحت شدم برات باهات همدردی کردم چون زجرها رو چشیدم که براش تاپیک هم زدم. فعلا دووم بیار من دو ماه دیگه بهت سر میزنم وقتی آماده شدم. 

فعلا روحیه رو حفظ کن چند تا سریال دنبال کن با پسرت بازی کن. مشکل شاید گذرا باشه 

توفکرشم حالا ک نکشتم حالا من یه چیزی گفتم از شدت ناراحتی هیچ وقت دلم نمیادک

من دلم ترکید 

آجی نزن دیگه قربونت برم انشالله خدا دلتو اروم کنه سوره محمد و بخون عالیه بخدا معجزه میبینی اگه ب خدا اعتماد کنی 

حتی اگر از دوریت این دل بمیرد ، عاشق محال است ک فراموشی بگیرد
عزیزم خیلی ناراحت شدم برات باهات همدردی کردم چون زجرها رو چشیدم که براش تاپیک هم زدم. فعلا دووم بیار ...

امیدم فقط اینه ک بچه ام بزرگتربشع ارشددولتی قبول بشم یه جای خوب استخدام بشم و ترکشون کنم کلا 

2706