2737
2739

سلام بچه ها من و یکی از اقوام باهم بارداریم اون یه ماه جلوتره گفت می خواد بره بیمارستان خصوصی و اینا و ۲۰ تومن هزینه میشه بعد به من گفت تو کدوم بیمارستان میری ؟گفتم من احتمال زیاد میرم بیمارستان دولتی چون می خوام طبیعی زایمان کنم یه مامای همراه میگیرم میرم دولتی که خرج بیخودی نباشه برگشته میگه آدم باید واسه خودش ارزش قائل بشه وقتی ادم بچه میاره باید خرج کنه اگه نمیتونه خرج کنه بهتره نیاره

حالا ما وضعمون بد نیست یعنی بخوام برم می تونم برم خودم نمی خوام هزینه بیخود شه

خیلی ناراحت شدم از حرفش چی بگم بهش؟

چون می خوام برم دولتی یعنی ارزش ندارم واسه خودم؟

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
کصکش

بی ادب😑😑😑😑

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بگو صلاح مملکت خویش‌خسروان دانند همین ...نیازی نیست توضیح بدی براش 

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه
2738
خیلی بی شخصیت بودن

خیلی ناراحت شدم از حرفش من بعد چند سال با ای وی اف باردار شدم😔

به دل نگیر خوشگلم انشالله هردوتون به راحتی و با دل خوش زایمان کنین😍💚

مرسی عزیزم

دعا کن برام😍😍

بگو میمون هرچی زشتر اداش بیشتر کسی باخرج الکی عزیز نشده تو دومیش باشی

اُفَوّضُ اَمری اِلی اللّه خدایا ممنونم که خوشحالم کردی اللهم صل علی محمد وآل محمد باافتخار مامان پرنسس و پرنس😍😍
2706