2737
2739
عنوان

لذت بخش ترین چیز دنیا

| مشاهده متن کامل بحث + 447 بازدید | 61 پست
دعا نمی کنم براش چون مادر شدن خیلی سخته و زحمت می خواد تازه اول بی خوابیشه. 

بابا همیشه می گه... بچه نداشتن یه غصه است بچه داشتن هزار و یه غصه. .. ولی همه دلشون می خواد اون هزار و یه غصه رو داشته باشن.... اما اون یه غصه رو نه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

زمانایی که مامانم غذاهای خفن خوشمزه درست میکنه😍

زمانی که کاریو که میخوام انجام بدم واقعا انجامش میدم و فقط به انجامش فکر نمیکنم تا زمان بگذره مثلا برنامه ریزی کردن و درس خوندن و انجام تمرین و...

زمانی که پول تو کیفم هست و هرکیو که جلوم بیینمبه پول نیاز داره بهش میدم حتی اگه کیفم خالی شه 

و در آینده ی تقریبا نزدیک به رشته ی مورد علاقم (دامپزشکی) رسیده باشم و بعدشم برای بهتر شدن خودم تلاش کنم

اینا یسری نمونه ها از بهترین لذتای منه😍 

ممنون که این تاپیکو زدین😍

برنامه دارم به هدفم برسم  

اینکه در بین این همه سختی و فقر سه تا دسته گل دارم که بهانه زنده بودنم هستن فداشون بشم که ایقدر منو درک میکنن

میشه برای شادی روح شوهرم صلوات بفرستی ممنون میشم...مریم ۶۱ تعلیق شدم 
2738

خیلیه کدوم و بگم

خوشبختی بچه هام ابجیام

سلامتی ننم

حرف زدن پسرم

درست شدن کار همسرم

سلامتی خودمو همسرم کنار هم

زیاد کردن یارانه ها😂😂

واینکه همسرم سلامت باشه فردا جواب ازمایششو به دکتر میده براش دعا کنین سالم باشه بدون اون میمیرم😔

🥀بنام خداوند رنگین کمان🥀
دلم‌ فقط با مرگ اروم میگیره تورو خدا لایکم کن شاید دعات گرفت😔😔😢😢اخه نمیدونی چ شرلایط مزخرفی دارم ...

آن مع العسر یسرا .. صبر کن ببین  چه روزهای  شیرینی  برات می. .. به خدا میرسه.... فقط با خدا بیشتر دوست شو

2706