2733
2734
من ماه پیش سه روز hmg زدم و دوتا همزمان hcg ولی سر موئد پریود شدم . این ماه روز 8 رفتم سونو دکترم گفت یک فولیکول 13 میلی و یک فولیکول 22 میلی سمت راست دارم و یک 6 میلی سمت چپ. و گفت احتمالا 22 میلی برای ماه پیش بوده.
روز 11 پری دقیقا 5:15 صبح که شهادت امام رضا و روز اخر صفر بود و سه شنبه هم بود من از درد بیدار شدم داشت اذان صبح رو میداد و حدس زدم تخمک گذاری باشه این رو هم بگم من آ روز نیت کرده بوده برای اینکه خدا بهم نی نی سالم بده رو روزه بگیرم و روزه بودم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
امروز که 12 بود رفتم دکتر و گفت تخمک گذاری بوده و 22 میلی احتمالا آزاد شده . الان خیلی ناراحتم شانسم رو از دست دادم و واقعا نمیدونم کارم درست بود یا نه چون نتونستم نزدیکی داشته باشم
عزیزم بچه خواست خداست تو به خاطرش یه قدم برداشتی و روزه گرفتی و احترامم نگه داشتی ایشالا خدا برات ده برابر جبران میکنه....هروقت صلاح باشه میشه...شک نکن
✳✳✳✳✳✳ خدایا به تو توکل میکنم و دوستتت دارم.ببخش منو.بدون شک کمکم کردی و میکنی✳✳✳✳✳✳ مخاطب من،دوست من....برام دعا کن هر جور بلدی واسه عزیزات دعا کنی....خدا خیرشو به خودت و عزیزات بدهO:-)
دوشنبه نزدیکی داشتی؟
✳✳✳✳✳✳ خدایا به تو توکل میکنم و دوستتت دارم.ببخش منو.بدون شک کمکم کردی و میکنی✳✳✳✳✳✳ مخاطب من،دوست من....برام دعا کن هر جور بلدی واسه عزیزات دعا کنی....خدا خیرشو به خودت و عزیزات بدهO:-)
بی خیال گلم فرصت زیاده خدای نکرده اگه رابطه داشتینو اون تخمک تبدیل به بچه ناسالم شده...حتما خواست خدا بوده به هر دلیل....