2737
2739
😐😐😐برگهای پاییزی همه ریختند😂😂

یعنی از بعضی سوالا آدم حیرت میکنه،،،مگه ما بلوک سیمانی هستیم که هممون یه شکل باشیم،،،هر پسری یه جور گند میزنه

لایک نکنید ممنونم🌹🌹🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من پسرم ولی تاحالا عاشق نشدم ولی اگه عاشق بشم 

دیوانه وار هر طور که شده کسی رو که دوست دارم به دست میارم یا همون دیوونه میشم😂

Life becomes beautiful with our hands 👐 When we can make life ourselves 🍁 ... Why not make it beautiful ?? میتونی زندگیت رو از نو بسازی 😉
2731
یعنی از بعضی سوالا آدم حیرت میکنه،،،مگه ما بلوک سیمانی هستیم که هممون یه شکل باشیم،،،هر پسری یه جور ...

😂😂😂😂😂اگه بنا به گند زدن باشه 

دخترو پسر نداره 

همه به اندازه ی مساوی بنا به وسع و تواناییش😂😂😂😂😂😂😂

قد۱۸۰-وزن فعلی70🧑🏼‍🦯وزن هدف۶۵
2738
خواهرعزیزم من پسرم الان خیلیا توهین میکنن به پسرا وحرف های زشت میزنن ولی یادشون رفته پدرشون هم یه رو ...

☹️اره من از همون پسرام 👍👍👍

Life becomes beautiful with our hands 👐 When we can make life ourselves 🍁 ... Why not make it beautiful ?? میتونی زندگیت رو از نو بسازی 😉
چرا ذهنیت شما نسبت به پسرا اینقدر منفیه؟😐

ذهن من نسبت به فرد و جنسیت کسی منفی نیست...😊🌸

.....

ذهن من نسبت به همه  منفیه....😐😐😐😐😂😂😂شوخی...😏🙄😐😂

‏غیر از خودمان، به هر سمتی كه دویدیم غربت بود..

منت کشی میکنن تا دلت بخواد

التماس و ...

تا میتونن خودشونو کوچیک میکنن و عاشق و دلباخته نشون میدن

تا وقتی به دستت اوردن نامردی رو در کمال مردانگی به جا میارن

یه حرف قشنگ تو، ممکنه روز یه نفر رو بسازه.🥰
😂😂😂😂😂اگه بنا به گند زدن باشه  دخترو پسر نداره  همه به اندازه ی مساوی بنا به وسع و ت ...

کلن عشق و عاشقی کشکه،،،فقط یه جاهایی عالی میشه که خیلی اتفاقی پسر و دختری که همو میخان هم فاز میشن،،یعنی از بودن کنار هم لذت میبرن،اونا خوب میشن بقیه فقط گنده گویی میکنن

لایک نکنید ممنونم🌹🌹🌹
2706