2737
2734

نمیدونم از کجا بگم و چجوری

عمم یکبار طلاق گرفته و بار دوم که شوهر کرده شوهرش پلیسه حدود ۵۰ سالشه 

داستان بر میگرده به ۹ سالگی من که تو یه دنیا دیگه بودم غافل از این مرتیکه هوسباز و هیز

هر وقت منو میدید دست میزد به بدنم و منم بچه بودم و هیچی نمیفهمیدم 

یا وقتی میرفتیم باغ بابا بزرگم میگفت عه خم شو مامانتینا لای درختان نگاه کن......

من کم کم متوجه شدم و ازش دوری کردم

الان که چند سال گذشته حالم از خودم بهم میخوره  فک میکنم یه دختره کثیفم

نمیدونم چیکار کنم به هیچکس هم نگفتم چون میدونستم بابام بفهمه خون به پا میکنه چون روم حساس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با این فکرا آیندتو خراب میکنی هیس دخترها فریاد نمیزنن رو دیدی پس بهتره بیخیال باشی اون کثیفه تو پاکی عزیزم

امضای خدا پای آرزوهاتون 🥰 تیکر رسیدن به آرزوم😍خداجونم پناه هممون باش❤💚💙💛💜❤
2728

عیبی نداره برای خیلیا افتاده این اتفاق.. برای منم افتاده ولی حسم مثل حس تو نیست اصلا.. با خودم حلش کردم

هر کس حریم الهی را نگه دارد خداوند او را از بن بست رها میکند و به او روزی میدهد از جایی که گمان نمی برد... 
2738
نصف شبی گریه خاطره کودکی میکنی😐 آیا تاپیک متعلق ب خانوم است؟؟؟؟

عزیزم منم هر چند وقت یبار یادم میفته حالم بد میشه این چیزا ک تو کودکی اتفاق افتادن و جایی هم برا گفتنش نداشتیم هنوز یه مسئله حل نشدن برای بعضیامون چرا قصاوت میکنی؟

عزیزم شما چرا حس می کنی که یه دختر کثیفی؟ 

شما هیچ اشتباهی مرتکب نشدی هیچ گناهی نداشتی 

اون مرد یه آدم کثیف و هوسبازه 

این افکار رو از خودت دور کن و خودت رو با کارهای مفید مشغول کن 

اتفاقا تو دختر خوب و سالم و زرنگی بودی که وقتی متوجه شدی ازش دوری کردی 

و تجربه تلخ اما مهمی هم به دست آوردی که تا همیشه باهات هست و فهمیدی که حتی اطرافیان یه بچه میتونن تا چه حد براش خطرناک باشند 

از یه مشاور خوب کمک بگیر 

2706