2733
2734

بچه ها ببخشید این سوال رو میپرسم خواستم بدونم من سخت میگیرم یا عادیه🌾

بچه ها من صورتمو کامل لیزر کردم همون مجردی 

ولی برای لیزر بدن یه فوبیای وحشتناک داشتم 

یه عنی چه مجردی چه متاهلی چند بار رفتم بدنمو لیزر کنم اگ نتونستم حالم بد شد و ترسیدم دست خودم نیست 

خلاصه که بدنی ک لیزر نشده هم موی زائد داره 

من مرتب اپیلاسیون میرم 

اما این ماه یکم فاصله افتاد و موهای ناحیه بیکینی و پاها و ران ها درومده کلا 

خلاصه که امروز موقع رابطه همسرم اصلا هیچی نگفت درمورد مو  ولی خودم یه جوری شدم ب نظرتون مردا براشون خیلی مهمه حتما همیشه اپیلاسیون شده باشی؟ برای شماهم پیش اومده؟ 

ضمن اینکه همسرم ب شدت ب خودش میرسه حتی یک بارم این مشکل براش پیش نیومده

هم اکنون عشق الهی به کامل ترین کار خود مشغول است 💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه واقعا در این حد مهم نیست براشون ( البته بگم از روی شوهر خودم میگم بقیه رو نمیدونم) 

برای بعضی از مردا مهمه 

ولی اگه چیزی نگفته یعنی اوکیه ☺️👍🏻 چون مردا میگن اگه اذیت بشن 

برای خود منم پیش اومده 

اون اوکی بود ولی من خجالت میکشیدم 

حتی یه بارم درخواست کرد گفتم حموم نرفتم گفت مهم نیس کههه راااحت باش اینا عادیه مگه من همیشه میرم حموم☺️ حس خوبی بود کلا

اسمم سیده سوداست 🍁🥰 24 سالمه و روانشناس 👩🏻‍⚕️ اینجا فقط نظرمو میگم دلیل بر دعوا نیست و دانای مطلق فقط خداست🥰🙏🏻 

برای شوهرمن فرقی نداره 🤣

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖
2738
نه واقعا در این حد مهم نیست براشون ( البته بگم از روی شوهر خودم میگم بقیه رو نمیدونم)  برای بع ...

چه همسر خوبی عزیزم 

من خودم بهداشت رو خیلی رعایت میکنم ب شدت 

ولی مثلا از نظر بدن بخواییم بگیم من زیر بغلم یا زانو هام یکم تیره هست ولی اصلا تا ب حال چیزی نگفته ولی مو رو ندونستم چون تا ب حال نداشتم 

زندگی من به دو بخش تقسیم میشه قبل از لیزر بعد از لیزر یعنی خیلی خیلی از لیزر راضی ام

من فوبیا دارم دست خودم نیست حالم بد میشه 

کی لیزر صورت انجام دادی ؟لابد خیلی قبل ، الان لیزرهای جدید درد آنچنانی ندارند و واقعا ارزشش را داره

ن بابا خیلی قبل چیه هم مجردی انجام دادم هم چند ماه پیش باز رفتم دستگاه الکساندر 

2706