2737
2739

من اسمم شَمینِه هستش،،،بعد اون موقع ها اسمی که با ش شروع بشه رو شناسانه نمیدادن شدم زهرا،،،،البته اینجوری همه بهم میگن شَمین ،،،بابام انتخاب کرد

(از کسی پرسیدند: ماه قشنگتراست یا مادرت؟گفت ماه را که میبینم یاد مادرم میفتم اما مادرم را که میبینم ماه را فراموش میکنم.....!)###(همه میپندارند که عکس پدرم را به دیوار خانه ام آویخته ام اما نمی‌دانند که دیوار خانه ام را به عکس پدرم تکیه داده ام) یه گل پسر دارم که همه ی زندگیمه    ،،،
اسم دختر من فاطمه آلاست😍 اون یکی دخترمم فاطمه یاس دخترای من که اسماشون رو دوست دارن

چقدر هم سلیقه ایم الان پروفایلتونو دیدم

خیلی فواد رو هم دوس دارم🤩همین هفته پیش به مادرشوهرم گفتم😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پدر بزرگم ..اسمم فاطمه...راستش ناراضی نیستم ولی ترجیح میدادم اونموقع ب پیشنهاد اسم مامانم احترام میذاشتن و اون اسم واسم میذاشتن😆

حس یه ادم 30 ساله رو دارم...واسه یه کارهایی زوده واسه یه کارهایی دیر😭
2728
مرسی عزیزم❤❤تولدم ۵ آذر بود گذشت😅 من از اسمم زیاد خوشم نمیاد  اسمت خیلی قشنگه عزیزم

من ۲ اذر

خیلی قشنگه که خاصه متناسب با تولدت

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜

بابام از زمان مجردیش دوس داشت دختردار بشه و اسمشو بزاره آرزو   حتی روی درب داخلی حیاطشون با خط نستغلیق نوشته ارزو (عکسهاش هست )

و همین شد و اولین بچه ش دختر شد 

مامانم میگه تو ک بدنیا اومدی بابات تا یکماه نمیزاشت من پا بزارم اشپزخونه و همه کارهارو خودش میکرد تا دوماه اول ک شب بیداری داشتی بابات بیدار میموند باهام .بااینکه خودش ساعت۵صبح باید میرفت سرکار   

کلا بابام دختر دوست داره 

دوتا خواهر بعد ازمنم اومدن واس اوناهم خودم دیدم بابام چقد خوشحال بود بااینکه سنم کم بود ولی متوجه میشدم

🦋 تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی, من یک جهان پر از رازم🦋خانمی خودساخته که هیچ چیزی مانع رشدش نشده ❌ نمیشه❌ و نخواهد شد❌👠  
2738

گمون کنم مامانم انتخاب کرده اسمم رو 

اره از اسمم راضیم و خیلیم دوسش دارم

اسم من مهشید هستش

مثل اینکه مامان اولش میخواسته بزاره روشنک

ولی بعد دیگه تصمیمش عوض شد 

عآشِــــــــقِتَم قَدِ تَمومِ دُنیـــــــآ💜💋😍👩‍❤️‍👨👩‍❤️‍💋‍👨💋😍💜
منم اسمم فاطمه ست...خیلی اسممو دوست دارم...مامان بابام انتخاب کردن....از اول سال تا الان  محبوب ...

عزیزم اسم زیبایی هست، خیلی هم محبوبه، مهمتر از همه هم اسم حضرت فاطمه(س) هستیم که خیلیم عالیه و باعث افتخار.

اما خب گاهی اوقات یه چیزایی جدا از مذهب، محبوبیت یا هر چیزه دیگه ای سلیقه ای هست😊

این زمین خانه ی حیرانی نیست                                                                         غیر یک شوخی کیهانی نیست
چقدر هم سلیقه ایم الان پروفایلتونو دیدم خیلی فواد رو هم دوس دارم🤩همین هفته پیش به مادرشوهرم گفت ...

😂😂

انشاءالله اسم پسرتون بشه🥰

برا دوقلو هام هم اگر دوتاشون دختر شدن فاطمه معصومه و فاطمه سلوا

اگر دختر و پسر شدن فاطمه معصومه و احتمالا امیر حسین 🥰

Bir gün tüm hayatın gelecek.Gözlerinin önünden geçer,Yani görülmeye değer bir şey yap
2706