2733
2734

اسم پسرم رو شوهرم انتخاب کرد اسم دخترم رو من انتخاب کردم اسم دخترم آیسان هست ولی تو دلم می گم شاید بزرگ شد ناراضی شد از اسمش

پسرم امیررضا و دخترم آیسان نفسهای من و باباشون هستن  خدا جونم حفظ شون کن برامون آمین  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسمم فاطمه س پدربزرگم که خیلیم دوسش دارم این اسمو واسم انتخاب کرد چی بگم والا نه راضیم نه ناراضی😕

خیلی قشنگه اسمتون

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم 
2728
نیاز نیست حتماً اسمتون رو هم بگید سوال استارتر چیز دیگه ای بود

تو منو کشتی امروز انقد که لایک میکنی کاش پیشم بودی 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   

اسمم نیلوفر مامانم انتخاب کرده .اسم شوهرمم قرار بود جمال باشه ک مامانم نزاشته و گفته بزارید کاوه😂نمیدونست یه روز دامادش میشه

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
منم اسم خواهرمو انتخاب کردم 😍😍😍 خیلی ذوق میکنه از اسمش 

😍😍😍آجیم گوشی دستش نی وگرنه فک میکردم اونی😄

برای تعجیل در ظهور حضرت ولی عصر (عج) صلوات      ❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤ 
2738
اسم پسرم رو شوهرم انتخاب کرد اسم دخترم رو من انتخاب کردم اسم دخترم آیسان هست ولی تو دلم می گم شاید ب ...

عزیزم اسمش خیلی قشنگه من خیلی این اسم رو دوست دارم مطمئنم وقتی بزرگ شد از اسمش خیلی خوشش میاد😍

بابام انتخاب کرده حس خاصی به اسمم ندارم ولی چون بابام انتخاب کرده همینو میپسندم 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
اسمم فاطمه س پدربزرگم که خیلیم دوسش دارم این اسمو واسم انتخاب کرد چی بگم والا نه راضیم نه ناراضی😕

منم اسمم فاطمه ست...خیلی اسممو دوست دارم...مامان بابام انتخاب کردن....از اول سال تا الان  محبوب ترین اسم اسم فاطمه بوده یعنی رتبه اول بوده  درصد زیادی اسم فاطمه رو گذاشتن رو بچه هاشون که به دنیا اومدن....بزن اینترنت بخون

خواستن اسمو بزارن اصما و یا حانیه شوهر خالم ار تهران زنگ زده بزارین مریم .آخه بتوچه😂😂

لایک کردنتون مشکلی ندارم .اگه مخالف نظرم هستین  می تونین ریپلای کنید من سعی نمی کنم شما را قانع کنم و به دیدگاهتون احترام میزارم لطفا شما هم همینطور باشید .و گفتگو می کنم که با دیدگاه و زاویای دید دیگران آشنا شم.واینکه لطفا مهربون باشین چون مهربونی تنها زبانیست که تمام موجودات اون رو درک می کنن .ودر آخر می دونم که خیلی غلط تایپی دارم😂😂😂. صرف نظر از رنگ پوستت ،نژادت ،مذهب و جنسیت و موقیعت اجتماعیت من دوست دارمو  برام مهم و با ارزشی .با تشکر از تایمی که برا مطالع گذاشتین 💛
2706