2204
2217

پسرم ه۵ سالش هس بیمه عمر پاسارگاد کردیم 

خدایا منتظرت معجزه ات هستم و می‌دانم ک برایم بهترین ها رو داری  خدایا خیر دنیا و آخرت. را نصیب من و فرزندانم کن     خدایا درهر دو جهان دلهای مارو شاد و رو سفید کن لطفا برای خوشبختی و سلامتی من و فرزندانم و اینک فرزندانم صالح و فرزند خلفی و پاکدامن و باتقوایی  بشن برام و باعث افتخارم بشن و اینده درخشانی داشته باش ی صلوات مهمونم کنید                                            خدایا کمکم کن تا برای فرزندانم مادری مهربان و دلسوز باشم لایق مادری هدیه های زیبایی ک دادی باشم.         خدایا عاشقتم هوامو داشته باش   خدایا دلهای مارو هدایت کن ک تو ارحمن ارحمین..     خدایا فرزندانم را خادم اهل بیت و سفره نشین امام حسین قرار بده.... خدایا هیچکس رو شرمنده مهمون و فرزند نکن و هیچکس رو با جگر گوشش امتحان نکن.. خدایا مارو پیش دوست دشمن شرمنده نکن و... محتاج توام محتاج بنده ات نکن.                               خدایا هوای زندگی دادشم داشته باش بچه هاش گناه دارن یا حضرت زینب عمه جان 

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2240
بابا زودترم میشد بچه منم از بدو تولد شد شوهرم براش باز کرد

کدوم بسمه ما ک پرسیدیم گفتن نمیشه

زندگیتون رو فدای حرف مردم نکنید .بعضی مردم‌ کتاب رایگان نمی‌خوانند چون رایگان است .کتاب پولی نمی‌خوانند چون گران است  فقط حرف میزنن چون مفت است😏
2050
بعدازچندسال بهش پول رومیدن؟

وقتی ک ب سن قانونی رسید میتونه برداره اما قیومش ما هستیم تا ما امضا نکنیم نمیتونه از بیمه استفاده کنه 

خدایا منتظرت معجزه ات هستم و می‌دانم ک برایم بهترین ها رو داری  خدایا خیر دنیا و آخرت. را نصیب من و فرزندانم کن     خدایا درهر دو جهان دلهای مارو شاد و رو سفید کن لطفا برای خوشبختی و سلامتی من و فرزندانم و اینک فرزندانم صالح و فرزند خلفی و پاکدامن و باتقوایی  بشن برام و باعث افتخارم بشن و اینده درخشانی داشته باش ی صلوات مهمونم کنید                                            خدایا کمکم کن تا برای فرزندانم مادری مهربان و دلسوز باشم لایق مادری هدیه های زیبایی ک دادی باشم.         خدایا عاشقتم هوامو داشته باش   خدایا دلهای مارو هدایت کن ک تو ارحمن ارحمین..     خدایا فرزندانم را خادم اهل بیت و سفره نشین امام حسین قرار بده.... خدایا هیچکس رو شرمنده مهمون و فرزند نکن و هیچکس رو با جگر گوشش امتحان نکن.. خدایا مارو پیش دوست دشمن شرمنده نکن و... محتاج توام محتاج بنده ات نکن.                               خدایا هوای زندگی دادشم داشته باش بچه هاش گناه دارن یا حضرت زینب عمه جان 
یعنی چی؟ بایدبرن کجا؟ وچه حسابیه؟

برن اداره بیمه تامین اجتماعی

بیمه زنان خانه دار

ولی ازینایی ک پول زیاد میدن نیستاااا، بعدش حقوق میگیرن ک الان حقوقشوک حدود ۴ تومنه اینا ک بازنشستن

شرایطشم کامل بپرسن میگن بهشون

تازه حسنی ک بیمه تامیک اجتماعی داره اینه که اگه بعدها جایی استخدام و بیمه شد اینایی ک خودش ریخته هم جزو سابقش محسوب میشه ولی بیمه های دیگه اینطوری نیستن

عاشقتم...نه اینجور, بدجور!
ما دخترمو از بدو تولد بیمه عمر کردیم. همسرم نظامیه با بیمه کوثر قرارداد دارن

من بدوتولدنگفتم ۱۷سالگی رومیگم 

بیمه کوثرشرایطش چیه

دوست نی نی سایت من یه صلوات میفرستی برام🙏🙏🌺🌺
2233
برن اداره بیمه تامین اجتماعی بیمه زنان خانه دار ولی ازینایی ک پول زیاد میدن نیستاااا، بعدش حقوق می ...

۱۷ساله که زن خانه دارنیست محصله 

من بدوتولدنگفتم ۱۷سالگی رومیگم  بیمه کوثرشرایطش چیه

نمیدونم عزیزم😑. گفتین بیمه هایی ک بعد چن سال پول زیاد میریزن چون بیمه عمر بچمم همینجوری بود گفتم شاید منظورتون اینه

میشه برا رسیدن ب خواسته دلم یه صلوات مهمونم کنی... ❣اللهم صل علی محمد وآل محمد❣
۱۷ساله که زن خانه دارنیست محصله 

از ۱۸ سالگی این بیمه رو میتونه داشته باشه. تنها بیمه ای هست ک از طریق تامین اجتماعی میتونه رد کنه. اسمش خانه داره لزوما ک نباید خانه دار باشه

عاشقتم...نه اینجور, بدجور!
از ۱۸ سالگی این بیمه رو میتونه داشته باشه. تنها بیمه ای هست ک از طریق تامین اجتماعی میتونه رد کنه. ا ...

بعدازچندسال بهشون حقوق میدن؟

2051