2737
2734

امروز دوستم یه نصیحتی بهم کرد خیلی به دبم نشست دوست داشتم با شما هم به اشتراک برسم...دوستم گفت به خودت برس، یه روزمیبینی خیلی دیر شده و کار از کار گذشته...بیاید خودمونو وقف کار نکنیم و پول رو خرج خودمون و زیباییمون بکنیم...شاغل بودن و خونه داری خودش فرسودگی میاره چ برسه به اینکه به خودمونم نرسیم...منظورم ارایش نیست، منظورم باشگاه رفتن و خوش پوش بودن و خوش پوست بودن و خلاصه اینجور چیزاست ...یه وقتی نشه همسرمون بره خیابون همه جینگول مینگول اونوقت ما بیشترین لباسی که پوشیدیم کارمندی باشه‌...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ماشالا خانمای کارمند جیگولتر و خوش پوست تر و خوش پوش تر از همه هستن

آهای فلک که گردنت از هممون بلندتره به ما که خسته ایم بگو خونه ی باهار کدوم وره؟

چه ربطی به شاغل بودن داره ؟ یعنی خانمهای خونه دار به خودشون میرسن شاغلین خیر ؟

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

موافقم

همیشه الویت خودمو قرار میدم

از چنتا چیزمم هرکز نمیگذرم

ورزشم

پوست و. موم

شیک پوشیم

اینا بحث ظاهریه صرفا

برای شخصیتی کارای دیگه میکنم... 

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
2738
من ۲ هفته قند مصنوعی حذف کردمممم موهام صدبرابر شدن

منم قطع کنم؟ اگه مشکل قند نداشته باشیم حتی

شاد باش بخندی میگذره ناراحتم باشی میگذره پس بخند که حداقل به خوشی بگذره    

آره عزیزم درست میگی 

من حتی جایی خوندم میگف 

برای اینکه بیر ب چشم بیایی یکم از کار خونتون بکن چ عیبی داره بالشت کج باشه 

چ عیبی داره کاور مبل کج باشه 

بشقاب رو اپن باشه 

وقتی شوهرت میاد 

همرو ول کن برو آراستگی کن 

بهترین لباس بهترین آراستگی رو داشته باش 

و بعد جلوش اونا رو جمع کن 

تا ببینه ک تو الکی تو خونه نیستی 

کار تو این 24 ساعتس و بدونه زحمت میکشی 

خارج از محدودهٔ ازدواج شما، هیچ عشق کاملی، انتظار شما را نمی کشد. پس از عشق و حسی که دارید لذت ببرید. 
من ۲ هفته قند مصنوعی حذف کردمممم موهام صدبرابر شدن

چیا رو یعنی؟

قند و شکر و کیک و آبمیوه های بیرون؟

به جاش چیا میخوری؟

عاقبت یک روز مغرب محو مشرق میشود❤عاقبت غربی ترین دل نیز عاشق میشود🌹شرط می بندم زمانی که نه زود است و نه دیر❤مهربانی حاکم کل مناطق میشود🌹
منم قطع کنم؟ اگه مشکل قند نداشته باشیم حتی

من تنبلی تخمدان داشتم حذفش کردم الان واقعا زیاد شده.بهتر قند طبیعی مصرف بشع

عشق ها میمیرند...رنگ ها رنگ دگر میگیرند.و فقط خاطره هاست... ک چه شیرین و چه تلخ...دست ناخورده ب جا می مانند
چه ربطی به شاغل بودن داره ؟ یعنی خانمهای خونه دار به خودشون میرسن شاغلین خیر ؟

گاهی به خاطر مشغله های کاری و از اونورم زندگی از خودشون غافل میشن. من خودم تو همکارام دیدم که میگم

چیا رو یعنی؟ قند و شکر و کیک و آبمیوه های بیرون؟ به جاش چیا میخوری؟

کیک.کلوچه.پفک.چیپسسس.حتی لواشک.

خرما.گردو..گشمش.مویز.نخود کشمش میخورم

عشق ها میمیرند...رنگ ها رنگ دگر میگیرند.و فقط خاطره هاست... ک چه شیرین و چه تلخ...دست ناخورده ب جا می مانند
2706