2737
2734
عنوان

آلرژی بچه دوم

179 بازدید | 23 پست

سلام دوستان من ۲۳ روزه زایمان کردم یه دختر ۳ ساله دارم که آلرژی شدید داشت و مجبور شدم ۲سال رژیم سختی بگیرم که واقعا جونم دراومد و عذاب کشیدیم هردو. الان بچه دومم هم مث دخترم شده و فهمیدم آلرژی داره😐قشنگ یخ شدم نمیدونم چیکار کنم دکتر بردمش گف دوهفته صبر کن بدتر شدبیا ممکنه بشدت قبلی نباشه. ولی داره میشه دقیق مث دخترم. اسهال و دلپیچه و خس خس سینه و کیپ شدن بینی و استفراغ و دونای ریز تو صورت و شکمش موندم چه کنم شیر خشکیش کنم؟ والا دیگه جونی نمونده برام واس اینم رژیم بگیرم الان بنظرتون چه شیرخشکی بگیرم بدم بهش ؟ لطفا بیاین تجربه ای دارید بگید

اگه سختته شیر خشک بده

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر من با رژیم منم باز خوب نشد شیرخشکی شد الحمدالله بهتره ولی اون ۴ماه من از پا درد و کمردرد و ریزش مو مردم

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍
2731

دختر اول شما به چه چیزایی حساسیت داشت؟ کی آلرژیش خوب شد؟

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍
پسر من با رژیم منم باز خوب نشد شیرخشکی شد الحمدالله بهتره ولی اون ۴ماه من از پا درد و کمردرد و ریزش ...

منم سر دخترم با وجود رژیم باز اذیت میکرد ولی بااین حال شیرخودمو دادم بهش هنوزم که هنوزه کامل خوب نشده. چه شیرخشکی دادی عزیزم ؟ 

منم سر دخترم با وجود رژیم باز اذیت میکرد ولی بااین حال شیرخودمو دادم بهش هنوزم که هنوزه کامل خوب نشد ...

شیرخشک نئوکیت دکتر شرفیان فوق تخصص آلرژی کودکان براش نوشت طفلک درسته از شیر من محروم شد ولی حداقل اینه شبا بدون درد و ناراحتی میخوابه

2740
دختر اول شما به چه چیزایی حساسیت داشت؟ کی آلرژیش خوب شد؟

به خیلی چیزا عزیزم. کلا خوراکش مرغ و سیب زمینی و برنج و حبوبات و سیب زرد و خیار توت سفید و گیلاس و آلبالو و قارچ و ذرت . گوشت و لبنیات گوسفندی بود البته اوایل به گوشت و لبنیات گوسفندی هم داشت که بعدش خوب شد. 

شیرخشک نئوکیت دکتر شرفیان فوق تخصص آلرژی کودکان براش نوشت طفلک درسته از شیر من محروم شد ولی حداقل ای ...

شیر خودمون که بنظرم با این رژیم دیگه کیفیتی نداره که. الان دخترتون چندسالشه؟ خوب شده کامل؟

به خیلی چیزا عزیزم. کلا خوراکش مرغ و سیب زمینی و برنج و حبوبات و سیب زرد و خیار توت سفید و گیلاس و آ ...

انشاالله خوب بشن خیلی سخته من تازه میخوام کمکی شروع کنم کلا موندم چی بدم بهش

اگه میبینی اذیت میشی ببر فوق تخصص آلرژی یا گوارش کودکان براش شیرخشک بنویسه خخدایی رژیمش خیلی سخته

شیر خودمون که بنظرم با این رژیم دیگه کیفیتی نداره که. الان دخترتون چندسالشه؟ خوب شده کامل؟

پسره 

والا من ۷روز صب ظهرو شب فقط برنج و مرغ و کدو خوردم ولی بازم اذیت بودو شکمش بلغمی کار میکرد 

فعلا شیرخشک میخوره البته ۲هفته است داره شیرخشک میخوره خداروشکر بهتر شده به عینه مشخصه

انشاالله خوب بشن خیلی سخته من تازه میخوام کمکی شروع کنم کلا موندم چی بدم بهش اگه میبینی اذیت میشی ب ...

اتفاقا میگم که بردمش ۴ روز پیش پیشِ همون دکتر خودم که فوق تخصص آلرژیه البته اونموقع هنوز اسهال نشده بود گفت دو هفته اینا صب کن اگه رو به بهبودی نرف بیا گف سنش کوچیکه فعلا. الان موندم تا اونموقع شیرخشک بگیرم بهش بدم یا نه

عزیزم علایمش چی بود بچت؟ چه شیرخشکی دادی؟

اپتامیل اچ آ

مدفوع رگ خونی خوب وزن نگرفتن

زیاد حاد نبود ولی لگ میخواستم خودم رژیم بمونم ازپا درمیومدم

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
اتفاقا میگم که بردمش ۴ روز پیش پیشِ همون دکتر خودم که فوق تخصص آلرژیه البته اونموقع هنوز اسهال نشده ...

نده بنظر من 

اینجوری بچه اذیت میشه منم شیرم کم بود آپتامیل پپتی دادم پسرم خیلی بدتر شد 

توکل به خدا این ۲هفته صبر کن انشاالله بهتر میشه نشد ببر دکتر شیرخشک بنویسه

2706