2733
2739
عنوان

من یه دختر قوی هستم😃

| مشاهده متن کامل بحث + 1368 بازدید | 89 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تقریبا شبیه هم‌هستیم از یه نظر منم ۳ ساله که پدرمادرم رو برای همیشه ترک کردم و موفقیتای زیادی داشت ...

عزیزم امیدوارم که تو زندگی ت همیشه موفق باشی ولی سعی کن خانواده ت رو ببخشی اگه در حین بد کرن، با این هدف شاید بتونی از لحاظ شغلی و مالی موفق باشی ولی به آرامش و شادی قلبی سخته که البته از ته دل از خدا می‌خوام که بهش برسی

ایول بزن قدش😂😂😂😂😂😂

فقط یه‌عده ادم‌احمق اعتقاد دارن که‌تحت هر شرایطی باید به پدرمادر احترام کذاشت

اون اشغالا منو بزور‌اوردن به این دنیا و اونا به من بدهگارن نه من‌به اونا

با هرخری باید مثل خودش برخورد کرد

مادرشوهرمن ادم خوبیه بهش احترام میذارم

مادرم عوضی بود بهش فحش ناموسی میدادم

💙 I'm Most Cute Bad Girl 🤪 Nili 💖 Sara 💜 Nili 👻
2731
فقط یه‌عده ادم‌احمق اعتقاد دارن که‌تحت هر شرایطی باید به پدرمادر احترام کذاشت اون اشغالا منو بزور‌ا ...

دقیقا.. همینطوره. به دنیا آوردن که عذاب بدن... ولی نمیدونستن ما زیر بار سلطه اونا نمیمونیم😏

شما چه موفقیتایی دارین؟

عزیزم امیدوارم که تو زندگی ت همیشه موفق باشی ولی سعی کن خانواده ت رو ببخشی اگه در حین بد کرن، با این ...

اون اشغالا لیاقت دیدن صورت زیبای منو ندارن

بزودی پسرشون ینی برادرم رو هم ازشون میگیرم میفرستم خارج

تا کلا بدون فرزند بشن

من میبخشم ولی هر بار دوباره یه نیشی میزنن

سعی کن بزرگوارتر باشی جوری که انگار تو یک آدم بزرگسال هستی و اونا دوتا بچه کوچیک، اگرم در حقت اجحافی کردن یه تلخندی کن و ندیده بگیر و بگذر و بهیچوجه عصبانی نشو

2738
دقیقا.. همینطوره. به دنیا آوردن که عذاب بدن... ولی نمیدونستن ما زیر بار سلطه اونا نمیمونیم😏 شما چه ...

من‌تو ۱۸ سالگی فهمیدم برای قدرت داشتن به پول نیاز دارم تا جدا شم و به پول رسیدم و ترکشون کردم

چن روز پیش مادرم و پدرم اومدن محل کارم اشک میریختن دلتنگ من بودن

گفتم دیگه‌نمیخام ببینمتون هیجوقت نیاین سراغم

اون اشغالا لیاقت دیدن صورت زیبای منو ندارن بزودی پسرشون ینی برادرم رو هم ازشون میگیرم میفرستم خارج ...

عزیزم زندگی خداییش ارزش دشمنی کردن و حرص خوردن نداره حیفه زندگی ت نیست

من‌تو ۱۸ سالگی فهمیدم برای قدرت داشتن به پول نیاز دارم تا جدا شم و به پول رسیدم و ترکشون کردم چن رو ...

تا اینجاش موافقم که قدرت=پول

ولی دیگه سخت نگیر بهشون. درکت میکنم در کل.. فکر میکنم تو هم مثل من استقلال طلب هستی.

شخصیت وابسته اصلا نداری

2706