2737
2734
یعنی دکتری هست که طبیعی کاره؟ همسرم پلیپ بینی داره اصرار داره فقط  پیش محمدی عمل کنه ولی نیست ...

نه کلا سبکش بیشتر طبیعیه

اگه شوهرتون قرار عمل کنه طبیعی برای مرد بنظرم بهتر اما اگه خودتون میخواین عمل کنین یه مدل نیمه فانتزی  بگین ک تقریبا نتیجه دلخواه بگیرین بینیتون یکم کوچیکشه اگه گوشتیه

من اصلا  راضی نیستم از مدل بینیم چون گفتم طبیعی میخوام

اما اونی ک هم تختیم بود نیمه فانتزی میخواست راضی بود

بعد روی قرینگی سوراخ بینی خیلی تاکید کنین چون تو اکثر موراد عملای دکتر یه ذره ایراد هست

اما از لحاظ عوارض بعد عمل واقعا ازشون راضیم انگار ن انگار عمل کردم حتی مثل بعضیا ک تو سرما اذیت میشن من مشکلی ندارم یا از لحاظ تنفس

دکتر عالیشاهی من خودم تو اینستا پیجشون و دارم یکی دو نفر می شناسم  پیششون عمل کردن راضین

نه کلا سبکش بیشتر طبیعیه اگه شوهرتون قرار عمل کنه طبیعی برای مرد بنظرم بهتر اما اگه خودتون میخواین ...

ممنون عزیزم

من عمل زیبایی میخوام ولی اصراری واسه عمل با این دکتر ندارم ولی همسرم پلیپ بینی داره و اصرار داره که حتما با محمدی عمل کنه چون دخترم لوزه اش رو محمدی عمل کرد و بعد از عمل وقتی بستری بود هم اتاقی هاش واقعا زیاد عوارض نداشتند و همسرم هم واسه همین اینجا رو انتخاب کرده

به هر حال ممنون از راهنمایی هاتون

عالیشاهی رو هم حتما میبینم🙏🙏🙏❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
از دکتر خواجوی راضی هستید؟

من پیشش عمل کردم

بینیمو نااااابود کرد.

خدا ازش نگذره نفس ندارم.

دکتریه ک تنفس براش مهم نیس.بخدا دکترایی مث محمدی شرف دارن ب این بیشرف

الکی فقد شوآف میکنه.پیحشو نگا کنین سراخ بینی همه غیر قرینه بینی رو دراز درمیاره.چون تا میتونه تیغه رو میتراشه.

خدا ازش نگذره نیم رخ من حتی فرورفتگی داره ۳۰ میلیون پول حرومش باشه

برین پیش متخصص گوش و حلق بینی عمل کنین ن جراح پلاستیک

من خودم رفتم پیش محمدی الان سه ماه میشه از لحاظ تنفس اوکیم اما خوب هنوز ورم دارم 

سلام عین خود من که به دکتر حسینی خواه گفتم طبیعی الان انگار جراحی نکردم هر کیم منو میبینه نمیفهمه فقط از بغل معلومه یکم وگرنه به قول شما خودمم شک میکنم که جراحی کردم ۴۰تومن پولم هدر رفت  😞کاش میرفتم پیش ناعمی الان خیلللللی پشیمونم به چه زحمتی شوهرمو راضی کردم

سلام عین خود من که به دکتر حسینی خواه گفتم طبیعی الان انگار جراحی نکردم هر کیم منو میبینه نمیفهمه فق ...

ب

نظرم اصلا نباید بگی طبیعی منم به هرکی بگم عمل کردم  تعجب میکنن

واقعا منم همش میگم کاش میرفتم پیش ناعمی من بعد اینکه عمل کردم همه گفتن چرا رفتم محمدی کاش قبلش میگفتن

توکی عمل کردی چقدر شد 

ب نظرم اصلا نباید بگی طبیعی م نم به هرکی بگم عمل کردم  تعجب میکنن واقعا منم همش میگم کاش ...

من دوماه و نیم پیش یه سکه گرفتم اون موقع واس دکتر ۲۸/۶۵۰😭و ده تومنم بیمارستان گرفت  جالبه پول لباس و دارو رو بیمارستان جدا گرفت باز حدوده ۴۰تومن در اومد حالا بماند که ده بار دیگه شوهرم منو از کردکو اورد گرگان بنده خدا واس معینات و چسب زدن و اینا .. تو قائمشهر باورت میشه۱۳تومن ایناست الانم همین قیمته قیمت ترمیمشون بیشتر از ۳۰تومن نیست ... من که اصلا ایرادای دماغم گرفته نشد سر دماغم بزرگ سوراخا باز و گشاد ولی جراحی دومم ریسکش زیاده از چند تا ار ادمینای پیچ پرسیدم گفتن جراحی دوم سخته و ممکنه چسبندگی و اینا بیاره 

2740
پیش هر کی عمل میکنی گرگان پیش روحی عمل نکن بینیا رو کج و نامتقارن در میاره تهشم میندازه گردن صورت خو ...

دقیقا محمدی همینه اونکه بدتر میگه تو مشکل اعتماد بنفس داری وگرنه بینی ک عمل کردم خوبه الکی ایراد میگیری برو خودتو جایی مشغول کن زیاد خودتو نگاه نکن قشنگ ادمو باحرفاش نابود میکنه نمیگه اون موقع ک پول میگرفت دهنش یوجب باز بود که حتما باید عملشی