2703
2553
من سال 99 پیش دکتر کامران خواجوی بینی مو عمل کردم خیلی بینیم قوز داشت چند باری هم شکسته بود ولی فرمش ...

من چهارشنبه پیش محمدی عمل کردم فردا قرار برم مطب کلی استرس دارم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من دکتر کامران بابای و برای عمل بینی میشناسم خیلی دکتر خوبیه و اصلا مثل دکتر های دیگه نیست که فقط به فکر پول باشه اگه بینیت نیاز نداشته باشه اصلا عمل نمی کنه

2720
دختر خاله من بهشهریه ولی برای جراحی بینی پیش دکتر کامران خواجوی تو گرگان رفته و از فرم بینیش و نفس ک ...

من خودم رفتم پیش محمدی الان سه ماه میشه از لحاظ تنفس اوکیم اما خوب هنوز ورم دارم 

من خودم رفتم پیش محمدی الان سه ماه میشه از لحاظ تنفس اوکیم اما خوب هنوز ورم دارم 

عزیزم میتونم بپرسم شما الان راضی هستید از فرم بینیتون ؟ مشکل خاصی ندارید بعد از عمل

و هزینه عملشون رو هم میشه بفرمایید؟

2714
عزیزم میتونم بپرسم شما الان راضی هستید از فرم بینیتون ؟ مشکل خاصی ندارید بعد از عمل و هزینه عملشون ...

عوارض اصلا ندارم

اما از فرم بینیم ن راضی نیستم من به دکترم گفتم طبیعی اما الان انقدر طبییعی حتی خودم باورم نمیشه عمله نوک بینیم میتونست کوچیکتر باشه

برا من دقیق پارسال 23تومن شد اما حیف پولم

عوارض اصلا ندارم اما از فرم بینیم ن راضی نیستم من به دکترم گفتم طبیعی اما الان انقدر طبییعی حتی خود ...

ممنون عزیزم از پاسختون

انشا.  به فرم دلخواه میرسه ولی  شما تازه عمل کردی میگن تا یکسال ورم داره فرم بینی هنوز مشخص نیست. 

اخه همسرم هم بینی اش انحراف از داخل داره باید عمل کنه میگه من فقط اینجا عمل میکنم حوصله گشتن و ... نداره 

از عمل های درمانی ایشون اطلاع ندارید که به چه صورت هست. راضی هستند بیمار هاش یا نه

ممنون عزیزم از پاسختون انشا.  به فرم دلخواه میرسه ولی  شما تازه عمل کردی میگن تا یکسال ور ...

والا برا من الان بیشتر از یکساله اصلا مدلی ک میخواستم نشد دکترم فقط حرف خودش و میزنه هرچی بگی ایراد داره میگه حساسی وتوجه نمیکنه من اگه برمیشگتم به قبل بیشتر تحقبق میکردم یا حداقل نمیگفتم ک طبیعی میخوام 

والا برا من الان بیشتر از یکساله اصلا مدلی ک میخواستم نشد دکترم فقط حرف خودش و میزنه هرچی بگی ایراد ...

یعنی دکتری هست که طبیعی کاره؟

همسرم پلیپ بینی داره اصرار داره فقط  پیش محمدی عمل کنه ولی نیست تا خرداد بعدش هم معلوم نیست کی نوبت بده

شما دکتر بهتری برای پلیس توی گرگان میشناسی؟

ممنون میشم اگر پاسخ بدید چون من هیچ دکتری رو گرگان  نمیشناسم

2706