2737
2739
عنوان

بچه دارهالطفابیاید

243 بازدید | 29 پست

مامان های عزیزلطفامنوکمک کنید.دخترم۳سال ونیمشه حرف میزنه جمله هم میگه ولی هنوزدرک گفتارش مثل همسناش نیست مثلاگاهی بهش میگم فلانی چراگریه میکنه میگه چونکه اشکش اومده..یااینکه نمیدونه بلدنیستم یعنی چی فکرمیکنه به معنی نمیخامه..من نمیدونم تاحالابچه دیگه ای نداشتم اصلانمیدونم همه بچه هاگفتارشون اینطوره یانه...حس میکنم اکثربچه هاسریع همه چی رویادمیگیرن...خانم هامن نگرانم میترسم بچم مشکلی داشته باشه یااینکه توبزرگسالی دورازجونش خنگ یاساده باشه

برچسب خنگی به بچت نزن. بیشتر بزار با هم سناش بازی کنه. با بچت حرف بزن، بازی های فکری براش بخر.

آمین شود هر آنچه می پنداری....الهی که خدا به همه اونایی که نی نی میخوان، نی نی سالم و صالح بده. خدای مهربانم نی نی منم سالم بهم برسون. خدای خوبم من غیر از تو کسی ندارم. نا امیدم نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه خوب بچه جواب داده دیگه، بعد بهتر از یک روانشناس کودک بپرسید، اینستا اگه دارید نسل نو، دکتر الهه آقایی واقعا کاربلدن

پـروردگــارا !بر دلم آرامشی فرو ریز،کـه هـر آنچه مرابه درد می آورد را نادیده بگیرم 🤍

زوده خب همه بچها ها مثل هم نیستن خنگه چیه یعنی بچت بزرگ بشه مگ میشه حرف زدن بلد نباشه پسرمن سه سال ونیمشه هرچی بهش میگم فقط میگ دوس دارم 

پا‌گرفتی توی قلبم کم نزاشتی تو رفاقت ...من بمونم یا نمونم به خودت بستگی داره.نرو هر جمعیو بی من بگو عشقم نمیزاره😊امشب ازخود بیخودم شرمیکنم هرکی بیاد سمت تو، بده بمن دست تو ،همسفرقلب من بگو کی دوستم داره قدر تو😉
برچسب خنگی به بچت نزن. بیشتر بزار با هم سناش بازی کنه. با بچت حرف بزن، بازی های فکری براش بخر.

بازی های فکری که میکنیم ولی بچم باهمسناشم قانون بازی رورعایت نمیکنه.برچسب که نمیزنم راستش برااین تاپیک زدم که بدونم الکی حساسم یاواقعاچیزی هست..گاهی حالم خیلی بدمیشه 

2738
نه خوب بچه جواب داده دیگه، بعد بهتر از یک روانشناس کودک بپرسید، اینستا اگه دارید نسل نو، دکتر الهه آ ...

اتفاقابرای پنجشنبه نوبت گرفتم ولی همسرم جلسه داشت کنسل کردم

مشکل من تلفظ نیست عزیزم میدونم تلفظ طبیعیه درک کلمه رودارم میگم 

خب درک کلمه روهم فهمیده دیگه

داری میگی چرا گریه میکنه میگه چون اشکاش اومده

یعنی مفهوم گریه کردن و اشک ریختن و میدونه و میفهمه بین این ۲تا باهم ی ارتباطی هس 

اگه جوابش غیر این بود جای تعجب هست

فکر کنم اکثر بچه ها همینطور باشن باید به مرور و به تجربه مفهموم بعضی حرفارو درک کنن.این تا ۵ ۶سالگی طول میکشه.

مثلا دختر من دوسالو نیمه ست.یه بار وسط بازی بهش گفتم سرت کلاه گذاشتم گفت کوو کلاهم تو کمده نذاشتیش رو سرم که..😂

زوده خب همه بچها ها مثل هم نیستن خنگه چیه یعنی بچت بزرگ بشه مگ میشه حرف زدن بلد نباشه پسرمن سه سال و ...

نگفتم که خنگه گفتم میترسم بزرگسالی دورازجون خنگ بشه فقط یه ترسه.الان که خنگ نیست...ببین مثلامن حس میکنم مفهوم کلمه خوشگل رونمیدونه مثلاهی میگه عروسک خوشگلم ازبقیه شنیده بعدمثلاشکلات میخادمیگه شکلات میخام شکلات خوشگل میخام

فکر کنم اکثر بچه ها همینطور باشن باید به مرور و به تجربه مفهموم بعضی حرفارو درک کنن.این تا ۵ ۶سالگی ...

ای جان😂

مث پسر من از کنار حرفا ب سادگی نمیگذره

ماها فک میکنیم حواسش نیس

ولی یهو ی چیزایی میگه میفهمیم چقد عمیق ب حرفامون گوش کرده 

خب درک کلمه روهم فهمیده دیگه داری میگی چرا گریه میکنه میگه چون اشکاش اومده یعنی مفهوم گریه کردن ...

آره مفهوم اون دوتارومیدونه ‌‌کاملافقط گاهی توجواب چرااین اشتباهات رومیکنه..اونم گاهی

2706