2733
2734
عنوان

اگه یه نوزاد خیلی گریه کرد هیچ جوره آروم مشد چی میشه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 263 بازدید | 38 پست
اره خیس میشه یکم

الکی ونگه میزنه نگاران نباش که بیای بغلش کنی

روزی یه بار با روغن نعناع همه جاشو به ارومی ماساژ بده 

خیلی ارومش میکنه 

نی نی از دراز کشیدن خسته میشه شروع به جیغ گربه ای میکنه 

زدم فریاد خدایا این چه رسمیست رفیقان را جدا کردن هنر نیس رفیقان قلب انسانن خدایا بدون قلب چگونه می‌توان زیست💔رفیق جان، روزهای خوب تـوی راهن.قـرار نیست که همیشه صبح رو با قلب شکسته و پر غم از خواب بیدار بشی؛🍃 خدایا منظوره من از اینکه 'هوامو داشته باش' این نیس که فقط اکسیژن برسونی یکم خلاقیت آخه قربونت برم... شیطون رو ببین چه پیشنهادهایی میده😂😂😂،،،،،به امید روزی که حال مردممون خوب بشه🖤دوباره بخندیم یه روز خوب میاد🙂 جدیدا ناتوانی جنسی پیدا کردم......تو هر مغازه ای میرم توان  خریدن هیچ جنسی رو ندارم🤪🥴‏بیا واقع‌بین باشیم، اگه دیر جوابتو میده و به زور یه حالی ازت میپرسه، مطمئن باش به حرف زدن باتو علاقه ای نداره، وگرنه کیه که این روزا گوشیش دستش نباشه؟😂😁 ‏یه سیب از درختش کندن خوردن داره دهنمونو سرویس میکنه...بعد تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و با حوریاش ور بری؟؟؟بــییییییااااااااه 👍👍👍رفتم سونوگرافی از مجاری کلیوی تو گزارشش نوشته مثانه پر از ادرار است خب اینو از خودم میپرسیدید بتون می‌گفتم انتظار داشتید تو مثانه ماءالشعیر باشه؟😂 حماقت نکن!😠 همین دیگه... خیلی باکلاس بود... بذار یه بار دیگه بگم 😂حماقت نکن! 😑☝️😐 دوست دارم بگم ویتامین ۳۰ تو بگو (ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😒😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به ما گفتن که اگه نوزاد هر کاری کردید هر کاری ساکت نشد فوری ببرید دکتر چون باید با ی راهی آروم بشه 

آدم های حسود همیشه خودشون سم میخورن و منتظرن ک بقیه بمیرن 😎😂😝
2731
خب داره میکسچر میدم رو پام بود ب شکم چن لحظه ینی چیزی ش شد؟

میکسر فایده نداره کولیک خیلی بده دل‌درد شدید میگیره قطره های که بت گفتم هر کدومو امتحان کن شاید ج داد من که هیچی جواب نداد کل داروهای داروخانه رو خریدم آخرش دکتری از ناچاری دی سیکلومین تجویز کرد با اینکه نمیشه چند بار دادم بچه آروم میشد کمی

اگه دنیا عدالت داشت مرد هم بکارت داشت😏
به ما گفتن که اگه نوزاد هر کاری کردید هر کاری ساکت نشد فوری ببرید دکتر چون باید با ی راهی آروم بشه&n ...

نه بعضی نوازادا هرکار کنی آروم نمیشه با اینکه چیزیشون هم نیس من حتی سونو هم گرفتم از بچم چیزیش نبود

اگه دنیا عدالت داشت مرد هم بکارت داشت😏

نوزاد منم امشب اصلا نخوابید تا صبح بیدار بودم تا الان پدرم درآمده شب همش گریه میکرد حیونکی اسهال داشت فک کنم از کمکی باشه که بهش میدم خودشم میگه جامو زود زود عوض کن خسته شدم من دیگه 

یکی دوبار برای دختر من پیش اومد 

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
2738

نفخ داره

پاهاشو ورزش بده حالت دوچرخه اروم بزن پاهاشو بده تو شکمشو صاف کن با دستت شکمشو جهت عقربه ساعت ماساژ بده با روغن اروغشو بعد شیر حتما بگیر نوزادو رو شکم بخوابون روی دستت سرش سمت ارنج باشه تابش بده

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
خب داره میکسچر میدم رو پام بود ب شکم چن لحظه ینی چیزی ش شد؟

یه قطره هست از المان سفارش دادیم برا برادر زادم ، کولیت داره دردش و آروم میکنه 

نه به شکم باشه اصلا خوشش میاد نوزاد ، خیلی مراقبت داره ، آروم آروم باید شیر بهش بدی 

اگه از شیر تو میخوره تو باید رژیم مخصوص داشته باشی 

حتما اروغ بچه رو بگیر 

شیر بهش دادی تکونش ندی زیاد 

نه بعضی نوازادا هرکار کنی آروم نمیشه با اینکه چیزیشون هم نیس من حتی سونو هم گرفتم از بچم چیزیش نبود

ددکتر به من اینجوری گفت والا چند روز پیش زایمان کردم انجوری گفت الان نوزاد من امشب اصلا نخوابید نمیدونم چرا اسهال داشت حیونکی نوزاد باید بخوابه اخه از شب بیداره تا الان میخوابه ی ۵ دقیقه بیدار میشه چشماش و باز میکنه چرا اینطوری شده حیونکی سرما هم خورده چیکار کنم براش عطسه میکنه دماغش هم گرفته بیچاره تو بیمارستان اینجوری شده شب دوتا هم سرفه کرد 

از همسرت کمک بگیر تو کارای بچه. به آرامش خودت اهمیت بده روزی ۱ساعت دور از بچه باش پیاده روی  کن 

با نوزادت خیلی حرف بزن با لبخند بهش  نگاه کن اون استرس شمارو متوجه میشه با نوازش کردن بدنش آروم راه برو ماساژ اگه دوست داره حتما انجام بده تو ماشین یا کالسکه قراربده تکون خوردن ملایم رو دوست دارن  من کالسکه دخترم تو خونه بو د شبانه روز راه میبردم بعضی مواقع جواب میداد شاید آروم بشه غذاهای نفاخ نخور اگه شیر میدی شربت کولیک  ایت اصل  گیربیار بده با نظر دکتر دمای خونه رطوبت هوا همه رو معتدل نگه دارلباستی تنگ  یا جنس مواددار نپوشون 

سعی کن شوهرت رو سمت بچه داری ببری تاهرسه تون  آرامش پیدا کنید

عزیزم وقتی حالت سرپا میگیریش خودشو به پشت خم میکنه یا نه؟مثلا جوری که انگار داره به خودش میپیچه ولی ...

بله 

باد پشتم داره خیلی 

کلا زیاد گریه نمکنه

امروز ازین گریه ترسیدم

تیکرتولد یک سالگی پسرم،خدایا مراقبش باش
ددکتر به من اینجوری گفت والا چند روز پیش زایمان کردم انجوری گفت الان نوزاد من امشب اصلا نخوابید نمید ...

سرفه عطسه و کیپی بینی تو همه بچه هاس بخاطز زفلاکسشونه

نوزاد زیردوماه ب هیچوجه سرما نمیخوره بخاطر سیستم بدنیش

تیکر تولد یکسالگی دخترم💋👨‍👩‍👧
2706