2737
2739

طبیعیه

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
امضات قسمت زرد💛

😁از خودم نوشتم

مرسی🌹

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    

پماد چشمی ویتامین آ بزنید، روغن بادام شیرین خوبه،اول کمی بزنید روی پوست،اگر خارش نداشتید،یک شب در میان ، استفاده کنید

لااااایک نکن مهربون... یه روز یه نفر وارد زندگیم میشه که خیلی پاک و زلال مثل آب چشمه. تا حالا شنیدی صدای چشمه رو ؟ کنار دریا، قدم زدی؟ نسیم خنک رو توی گرما ، حس کردی؟ توی هوای سرد، شیر گرم خوردی؟ به شبای برفی زمستون، نگاه کردی؟ اهنگ مورد علاقت،که اسمشو نمیدونستی، پیدا کردی؟ امیدوارم یه روز برفی، یه نفر بیاد ، در خونه رو بزنه، بگه من اومدم، و اونقدرررر محکم بغلم کنه که تکه های شکسته ی قلبم، سر جاش قرار بگیره.حس کنم خودمو پیدا کردم . یه نفر که جبران می کنه تمام سالها و روزایی که از دیگران تمنای محبت داشتم. یه نفر که معجزه زیبای الهی از طرف خدای مهربونم باشه ، یه فرشته ی نجات که وقتی می خوابه،خواب رو از چشمام میگیره و محو نگاه قشنگش میشم.حرف که میزنه، بهترین شنونده میشم.وقتی به حرفام گوش میده، قشنگترین حرفا رو میگم. و وقتی کنارم نیست، منتظر اومدنش میشم.دلم میخواد باشی تا زندگی کنم و هر لحظه بگم : خدایا شکرت ، من عاشق زندگی هستم

سلام

من خیلی اذیت میشدو خیلی هزینه هم کردم

کرم هایذبیرون که خیلی اثری نداشت برای تیرگی زیر بغل و کشاله رونم مخصوصا چون مربی شنا هم بودم ، کرم قطع میکردم باز برمیگشت، با لیزر مونالیزا هم ۳ جلسه فقط سوختم و تاثیر چندانی نداشت، مشکل هورمونی ندارم، ژنتیکی تیره بود پوستم

بعد خدا خیر بده یک دختره ای که شیمی خونده بود با ۱۵۰ هزار تومن ۲۰۰ گرم کرم دست ساز برام درست کرد من واقعا یکماه زدم هرشب و ۷۰ تا ۸۰ درصد تیرگی پوستم برده، نتیجش ازهمون هفته دومش مشخص بود و واقعا خداخیرش بده چون خیلی خجالت میکشیدم، الانم هر دو هفته یک هفته از کرمه میزنم که برنگرده مثل اولش بشه

ایدی تلگرامش اینه اگ عوض نگرده باشه @mryamm0

2738