2737
2734
مگه چقد میشه؟ نمیشه یه مدت کار کنی تا پس انداز بشه

کار میکنم ماهی یه میلیون دارم اما هم خرج دانشگاهم میشه هم خرج خودم مثلا درحد صدتومن هرماه میمونه که با این تورما بخوام ماهی صد بزارم کنار به درد نمیخوره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اى واى من كه شنيده بودم درد نداره زياد🙁 خداروشكر كه الان راضى هستى❤️

ما چهار تا بودیم من و دختر خالم دختردایبم و نامزدش ولله تازه من بهتر بود نسبت باونا حالم اونا ک چند بار اولین حمامشون از حال رفتن داماد داییم هم ک آمبولی شد اما خداراشکر بهتره الان حالشون دوتا ام برگشت چون رعایت نکردن  عملش واقعا ترسناک با عوارض زیاد من هم از بیخ گوشم رد شد و شانس آوردم 

2728
چقدر گرفت

اون وقع با ازمایشام و عکس و اینا سه و نیم 

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
2740
دکتر مولایی شاهین شهر اصفهان  خیابان فردوسی فرعی ۴  من بیمارستان عیسی ابن مریم اصفهان عمل ...

متاسفانه بازوهام بزرگه فقط بخاطر بازوم لباس سایز بزرگ می پوشم بخاطر همین.. پرسیدم دستت درد نکنه گلم

---
آررره بكش و خوشگلم كنه😬🙈

اما وقتی خوب در بیاد عالیه ها کیف می‌کنه کلا من زندگیم ۱۸۰درجه ک هیچی ۳۶۰درجه عوض شد خیلی هاماما باهام بد شدن رابطشون قطع کردن اما خب مهم خودمم 

شوهرم میداد اگر میرفتم اما بینی نمی‌خوام اما پیکر تراشی مادرم داد لامصب اصلا جووووور میشه تا اسم عمل ...

الان پیکر تراشی کردین

کاربرخانم هستم برای دردودل و مشورت اینجام[شروع رژیم:۱۲مهر تا ۲۶ اسفند ]الهی به امید تو
2706