2733
2739
عنوان

همیشه خونه مادربزرگم سر پول دعواس

422 بازدید | 22 پست

بعد 20روز اومدم سر بزنم واای سر پول برنج این دوتا پدربزرگ مادربزرگ دعوا کردن

جالبه 100ملیون گذاشته تو بانک دلش نمیاد و داره حقوق ماهیانه 1.5هست کم میاره 

واقعا اعصابم خورده هیجا رو ندارم برم 

اصلا دلم نمیاد اینجا غذا بخورم😔

خو چرا میری اونجا

بخدا سوخته دلم داغ ککا سنگینه:(خراب اوو و دنیایی ک و کَس نکرد وفا،خدا نبو ککام،خراب واو و دنیایی ک نشوندم و عزا خدا نبو ککام.میشه برای شادی روح داداشیم صلوات بدین:(🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب برای غذا نمون

یک ساعت بهشون سر بزن و برگرد

مثل خون در رگ های من          محترم باشیم                                                                           گریه کردیم دوتا شعله‌ی خاموش شده، گریه کردیم دو آهنگ فراموش شده، پر کشیدیم بدون پر زخمی باهم، عشق بازیِ دوتا کفتر زخمی باهم، زندگی حسرت یک شادی معمولی بود، زندگی چرخش تنهایی و بی‌پولی بود، شعر من مزه‌ی خاکستر و الکل می‌داد، شعر من را وسط زندگی‌ات هول می‌داد، مرگ پشت سرمان بود نمی‌دانستیم، بوسه‌ی آخرمان بود نمی‌دانستیم، زخم سهم تنمان بود نمی‌ترسیدیم، زندگی دشمنمان بود نمی‌ترسیدیم، نگران بودی اندوه تو خاکم بکند، نگران بودی سیگار هلاکم بکند، نگران بودی این فرصت کم را بکشم، نگران بودی یک روز خودم را بکشم، مرگ پشت سرمان بود نمی‌دانستیم، بوسه‌ی آخرمان بود نمی‌دانستیم، زخم سهم تنمان بود نمی‌ترسیدیم، زندگی دشمنمان بود نمی‌ترسیدیم، آه بدرود گل یخ زده‌ی بی‌کس من، آه بدرود زن کوچک دلواپس من، بغلم کن غم در زخم شناور شده‌ام، بغلم کن گل بی طاقت پر پر شده‌ام، بغلم کن که جهان کوچک و غمگین نشود، بغلم کن که خدا دورتر از این نشود، مرگ پشت سرمان بود نمی‌دانستیم، بوسه‌ی آخرمان بود نمی‌دانستیم، زخم سهم تنمان بود نمی‌ترسیدیم، زندگی دشمنمان بود نمی‌ترسیدیم...
2728

ولش کن اونا عادتشونه دعوا کردن

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

الان همه جا سر پول دعواس 😃

با احمق ها نباید بحث کرد  فقط باید آخرش گفت تو خوبی ببخشید 🤗🤗...دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچکترین معجزه خدا باشه .الهی دلتون شاد،تنتون سالم جیبتون پر پول باشه .انسانیت به دین و مذهب نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی 

خرج خونه فقط بدنج نیست که بابای منم ۱۰۰ با حقوق ۱۵۰۰ کم میارن غصه نخور تو نباشی همینه

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
2738

خوب اون صد تومن تنها پس اندازشه ک اگه یهو ی اتفاقی بیماری چیزی پیش اومد خرج کنه 

درامد دیگه ای نداره ک بخواد جایگزین کنه ک مجبورن قناعت کنن

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

پدرشوهر من 78سالشه مادرشوهرم65

دم به دقیقه بحث دارن

حالا دودقیقه نمیتونن بدون بهم بمونن

زودی برمیگردن خونه پیش هم

ولشون کن

خودشون ساکت میشن

گفتند که عاشقی و دیوانه ای!  در باب خیال و خم ابروی که ای؟   گفتند بگو !! به قصد قربت گفتم  سید علی الحسینی الخامنه ای❤
پدرشوهر من 78سالشه مادرشوهرم65 دم به دقیقه بحث دارن حالا دودقیقه نمیتونن بدون بهم بمونن زودی برمی ...

اینا مامان بابای منن😄

وقتی کنار همن همش کل کل دارن بدون هم فس فسن😑

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

خب حق داره والا 1500 چیه تو. این دوره 

ممنونمخدایخوبم  تو سر سخت تر از این حرفایی چشماتو ببند و ادامه بده 🌸🏵🌹🌺🌻🌼🌷⚘🌱🪴🌲🌳🌴🌵🌾🌿☘🍀🍁🍂🍃🦋🦚🦜🐳🐋🐬🐌🐚🦈🐡🐠🐝🐞🐑🐱🐈🐈‍⬛🐶

مگ ۱۰۰ میلیون ک تو بانک گذاشتن از سر راه آوردن و زحمت نکشیده براش؟ بعدم اون ۱۰۰ تومن کمتر از ۲تومن سود داره و حقوقش هم ک ۱۵۰۰ ،اخه هر روز یه نوه هم پاشه بره ناهار یا شام اونجا ....معلومه کم میاره 

هر دفعه ک مدیریت یچیز دستتون باشه ببرین

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
2706